تسنیم/ دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان تاکید کرد که شکست برابر گل‌گهر سیرجان یک تلنگر جدی برای خودروسازان بود.
محمد ناصری در خصوص عملکرد پیکان در 6 بازی گذشته و کسب 8 امتیاز گفت: همه می‌دانند تیم ما از لحاظ بودجه و هزینه در چه سطحی قرار دارد ولی خوشبختانه نتایج خوبی گرفتیم و البته اگر در بازی‌های خانگی بهتر عمل می‌کردیم حتی بیشتر امتیاز می‌گرفتیم. با این حال گرفتن 8 امتیاز برای پیکان اتفاق خوبی است.
وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش عنوان کرد: ما جوان‌های خوبی داریم ولی آنها هنوز به خودباوری کامل نرسیده‌اند که می‌توانند کارهای بزرگی در لیگ انجام دهند و کادرفنی هم روی این موضوع کار می‌کند تا اعتماد به نفش جوان‌های تیم بالاتر برود. در آخرین بازی هم به گل‌گهر باختیم و این شکست یک تلنگر جدی به بازیکنان پیکان بود تا به خودمان بیاییم و در شروع لیگ این باخت را جبران کنیم.
ناصری در خصوص اتفاقات بازی با استقلال و انتشار عکسی از سرش توسط باشگاه پیکان، آن هم در حالیکه نشان می‌داد مصدومیتی روی سرش ایجاد نشده است، تصریح کرد: در آن صحنه کارشناسان داوری هم تایید کردند که پیمان بابایی با من برخورد کرد و خطا درست بود. در مورد سرم هم باید بگویم که ورم کرده بود و حتی خون مردگی ایجاد شده بود ولی شاید در عکس چندان مشخص نبود. جالب اینجا است که بعد از بازی با استقلال که این عکس منتشر شد چند کلینیک کاشت مو به من پیغام دادند تا برایم مو کاشت کنند!

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید