ایرنا/ فدراسیون‌های والیبال جمهوری اسلامی ایران و امارات در حاشیه کنگره جهانی ۲۰۲۲ در کشور هلند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
کنگره سال ۲۰۲۲ فدراسیون جهانی روزهای یکم تا سوم مهرماه با حضور تمامی روسای فدراسیون عضو و اعضای هیئت اجرایی فدراسیون جهانی والیبال و کنفدراسیون‌های تابعه در شهر آرنهم هلند برگزار شد.
در این اجلاس محمدرضا داورزنی به‌عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال و سیدمیلاد تقوی دبیرکل فدراسیون به عنوان نماینده فدراسیون والیبال ایران حضور داشتند.
در حاشیه این اجلاس و به درخواست فدراسیون والیبال امارات، تفاهم‌نامه همکاری در حضور ریتا سوبو رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا ازسوی روسای دو فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و امارات امضا شد.
مفاد این تفاهم‌نامه در راستای افزایش همکاری دو فدراسیون برای برگزاری رویدادها و مسابقات و تبادل مربی، مدرس، بازیکن و عوامل برگزاری مسابقات و همچنین برگزاری اردوها و بازی‌های تدارکاتی مشترک است.
تفاهم‌نامه به درخواست اماراتی‌ها و با موافقت فدراسیون والیبال ایران تهیه و تنظیم شد و در حاشیه اجلاس ۲۰۲۲ کنگره فدراسیون جهانی والیبال در شهر آرنهم هلند مورد تایید طرفین قرار گرفت و به امضای مسئولان دو فدراسیون رسید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید