ایرنا/ معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال ایران، گفت: آرامشی که در تیم ملی حاکم است نشان از حمایت وزارت ورزش و دولت دارد و همه ما به دنبال حضور مقتدرانه ایران در جام‌جهانی هستیم.
سیدمحمد پولادگر در واکنش به موضوع تیم ملی و برنامه‌های پیش روی شارگردان کارلوس کی‌روش در مسیر حضور در جام جهانی ۲۰۲۲،اظهار داشت: تمامی بدنه ورزش کشور و دولت، بنا دارند از تیم ملی حمایت کنند و این اتفاق هم رخ داده است.  
وی ادامه داد: بچه‌های تیم بدون هیچ مشکلی و در آرامش کامل و با تدارک کافی در جام‌جهانی شرکت خواهند کرد. بعد از بازی با اروگوئه دیدیم که تیم در چه شرایطی قرار دارد و این نتیجه نشان داد حتی می‌توانیم تیمی که عنوان قهرمانی جام‌جهانی در کارنامه دارد را هم شکست بدهیم. 
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص نتایج فدراسیون کشتی در قهرمانی جهان یادآور شد: در خصوص نتایج کشتی فرنگی باید بگویم انتظارات برآورده نشد. متاسفانه در این بازی‌ها شاهد بودیم ملی پوشان کشورمان نتوانستند در حد انتظار ظاهر شوند، در مورد تیم کشتی آزاد هم با آنکه نتایج خوب بود، اما نگران کننده است چراکه برخی از تک‌چهره‌ها قدرت خود را به رخ کشیده و این در بازی‌هایی از جمله المپیک می‌تواند مشکل‌ساز باشد. 
وی ادامه داد: با آنکه برخی از ملی‌پوشان ما جواز حضور در فینال را کسب کرده بودند، دیدیم همین تک‌چهره‌ها موفق عمل کرده و این مساله باید مد نظر کادر فنی قرار گیرد. امیدواریم با حمایت‌های وزارت ورزش و سایر نهادهای مربوطه که از کشتی حمایت می‌کنند شاهد موفقیت‌های بیشتری از این تیم باشیم.
پولادگر به اتفاقات و حاشیه‌های فدراسیون ژیمناستیک هم پرداخت و گفت‌: در این خصوص فزار و نشیب‌هایی داشتیم، متاسفانه عده‌ای از داخل اقداماتی را انجام دادند که موجب بی‌اعتمادی مسئولان جهانی شد و در صدد هستیم تا این اعتماد را برقرار کنیم. با توجه به روندی که ایجاد شده امیدواریم در روزهای آینده روند انتخابات شکل مشخصی به خود بگیرد. از جامعه ژیمناستیک هم می‌خواهیم به وزارت ورزش و فدراسیون کمک کنند تا این مساله به خوبی پیش برود. 
وی در مورد مسایل فدراسیون سوارکاری و تجدید انتخابات یادآور شد: رئیس منتخب این فدراسیون با تاکید بر این مساله که اصل نظارت وزارت ورزش بر روند انتخابات محقق نشده، برای آنکه هیچ شائبه‌ای وجود نداشته باشد خواستار تجدید انتخابات شد که این مساله نیز در مسیر خود قرار دارد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید