ورزش 3/ توماس مولر معتقد است که آلمان نباید نگران جام جهانی باشد و باید روحیه مبارزه‌جویی و جنگندگی را از رئال مادرید یاد بگیرد.
آلمان، شب گذشته در ومبلی در حالی‌که از انگلیس 2-0 پیش افتاده بود، نتیجه‌ای را که می‌توانست یک برد روحیه‌بخش باشد، با تساوی 3-3 عوض کرد. مانشافت سه روز بعد از شکست تحقیرآمیز 1-0 مقابل مجارستان با بازی مقابل انگلیس با لیگ ملت‌های اروپا خداحافظی کرد. این بازی آخرین آزمون جدی آلمان در آستانه جام جهانی بود. تورنمنتی که برای آلمان 57 روز دیگر با بازی مقابل ژاپن آغاز خواهد شد. دیدار دو تیم در ومبلی باز‌ی‌ای دیوانه‌‌وار بود که شش گل داشت. بهترین خبر برای آلمان بازی کردن موسیالا از آغاز و درخشش او بود. یک نکته مثبت دیگر برای آلمان درخشش کای هاورتز بود که با دو گلی که به ثمر رساند مانشافت را از شکست نجات داد. آلمان در این بازی چهار فرصت گلزنی داشت که سه تای آنها را به گل تبدیل کرد.
توماس مولر، ستاره 33 ساله آلمان، که در بازی شب گذشته کار را از روی نیمکت شروع کرد ولی در نیمه دوم به زمین آمد، معتقد است که آلمان به جای نگرانی باید از رئال مادرید الگو بگیرد. او در این رابطه به بیلد گفت:« نباید نگران باشیم. شاید بهترین مثال در این مورد رئال مادرید باشد و باید از این باشگاه الگو بگیریم. رئال هر زمان اوضاع برایش خوب پیش نمی رود، به سرعت از لحاظ روحی و ذهنی خودش را ریکاوری می کند و اعتماد به نفس و اطمینانش را از دست نمی دهد.»
مولر ادامه داد:« من برای مربیان زیادی بازی کرده‌ام از جمله کارلو آنچلوتی که در رئال هم فوق العاده کار کرده است. او جام های زیادی با تیم هایش برده و این بی دلیل نیست. رئال با آنچلوتی شاید همیشه زیبا بازی نکند ولی با سری بالا زمین را ترک می کند. آنها هرگز پس از شکست ناامید نمی شوند و وقتی از حریف عقب می افتند نیز روحیه‌شان را نمی بازند. شاید بد نباشد ما از رئال الگو بگیریم. این در واقع همان کاری است که باید انجام بدهیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید