ورزش 3/ سرمربی پرتغالی تیم ملی تیمش را با چهار تغییر در نیمه دوم مصاف با سنگال راهی میدان کرده است.
براین اساس در قلب خط دفاعی با خروج کنعانی‌زادگان فرصت به پورعلی گنجی رسیده تا پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر در ترکیب تیم ملی به میدان برود.
یک خط جلوتر سعید عزت اللهی که مانند مصاق با اروگوئه بار دیگر به ترکیب اصلی رسیده بود، جای خودش را به امید ابراهیمی داده تا این بازیکن تک هافبک دفاعی تیم ملی در مصاف با سنگال در نیمه دوم باشد.
دو تغییر دیگر کی روش هم در پست هافبک و مهاجم ایجاد شده؛ جایی که با خروج میلاد سرلک بار دیگر سامان قدوس به ترکیب تیم ملی رسیده است و کریم انصاری فرد هم جای خودش را به علیرضا جهانبخش داده است.
البته نکته مهم در دو جابجایی آخر این است که علی قلی زاده به پست وینگر چپ آمده و با ورود جهانبخش که در پست وینگر راست بازی می‌کند، مهدی طارمی تک مهاجم تیم در سیستم 1-4-1-4 شده است.
تیم ملی فوتبال ایران البته با این چهار تغییر شروع خوبی در نیمه دوم نداشته و با گل به خودی پورعلی گنجی روی ارسالی که از سمت راست خط دفاعی در دقیقه 55 روی دروازه حسینی ارسال شد به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.
البته پس از اینکه دروازه تیم ملی باز شد در دقیقه 58 کی روش دست به تغییر دیگری زد و سردار آزمون جای مهدی طارمی را در ترکیب تیم ملی گرفت تا حضور طارمی در پست مهاجم هدف خیلی طول نکشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید