طرفداری/ روزهای شنبه و یکشنبه هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر از سر گرفته خواهد شد و در مهم ترین مسابقات پرسپولیس صدرنشین به مصاف تراکتور خواهد رفت و تیم استقلال هم میهمان تیم گل گهر سیرجان است.
پرسپولیس فرصت بسیار مغتنمی دارد تا با برد برابر تراکتور 17 امتیازی شود. از سوی دیگر استقلال هم باید با گل گهر بازی کند.
گل گهر درست 14 هفته است که به هیچ تیمی در لیگ ایران نباخته و اتفاقا آخرین تیمی که گل گهر را برد تیم استقلال بود، آبی ها سال گذشته از بازی رفت هم برد انضباطی گرفته بودند!
گل گهر که با 12 امتیاز بعد از پرسپولیس دوم است، بخت بیشتر و انگیزه بالاتری برای برد دارد، استقلال 11 امتیازی هم برای ادامه تعقیب پرسپولیس نیازمند کسب بیشترین امتیازات از میدان سیرجان است.
اگر پرسپولیس ببرد در سه حالت نتیجه بازی سیرجان حداقل نشانه های خوشحالی برای سرخ ها را در پی خواهد داشت:
1- پرسپولیس 17 امتیازی شاهد برد گل گهر می شود، گل گهر 15 امتیازی شده و استقلال 11 امتیازی می ماند و پرسپولیس از افزایش فاصله با گل گهر شاد می شود.
2- پرسپولیس 17 امتیازی شاهد برد استقلال می شود، در این صورت استقلال 14 و گل گهر 12 امتیازی مانده و فاصله پرسپولیس با تیم دوم که در حال حاضر 2 است به 3 افزایش می یابد.
3- پرسپولیس 17 امتیازی شاهد مساوی 2 حریف خواهد بود که امتیازات آنها را به 13 و 12 خواهد رساند، در این حالت هم 2 تیم متوقف شده اند و فاصله پرسپولیس با نزدیک ترین رقیب به 4 امتیاز افزایش خواهد یافت، بنابراین بهترین گزینه برای پرسپولیس در این عرصه مساوی 2 رقیب قدیمی و سالهای اخیر است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید