ورزش 3/ سرمربی تیم‌ملی در دو دیدار متوالی از یک مدافع راست ثابت استفاده کرد و او را تغییر نداد.
اردوی تیم ملی ایران در شرایطی شروع شده بود که مطابق انتظار کارلوس کی‌روش دوباره نفراتی مثل رامین رضاییان را دعوت کرد تا احتمال استفاده از آنها دوباره به وجود بیاید، اما حالا با نمایشی که صادق محرمی در سمت راست خط دفاعی تیم ملی در دو مسابقه تدارکاتی داشت، پیش‌بینی می‌شود این بازیکن جایگاهش را به هیچ رقیب دیگری ندهد.
صالح حردانی به‌عنوان تنها رقیب محرمی در این اردوی تیم ملی حضور داشت و رامین رضاییان بخاطر عدم صدور ویزا نتوانست در تمرینات و دیدارهای تدارکاتی به میدان برود، اما با این وجود صادق محرمی خودش را در دو جدال سخت تدارکاتی مقابل اروگوئه و سنگال نشان داد و بعید است با وجود هر بازیکن دیگری، کی‌روش به مدافع دینامو زاگرب دست بزند.
محرمی که نسبت به دوره قبلی حضور کی‌روش تبدیل به یک بازیکن کاملا با تجربه شده، پس از بازی در فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ قهرمانان اروپا مقابل آ. ث. میلان و چلسی، به اردوی تیم ملی رفت و آمادگی او به اندازه‌ای بود که مرد پرتغالی را مجاب به استفاده از او برابر اروگوئه و سنگال کرد که این مدافع راست هم به خوبی جواب اعتماد او را داد.


این مدافع راست ایرانی که برخلاف چهار فصل اخیر، امسال مهره ثابت دینامو زاگرب در دیدارهای داخلی و اروپایی شده، پس از نمایش موثر در دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی، زیر نظر کی‌روش هم بدون اشتباه ظاهر شد و با توپ‌گیری، برتری در نبردهای تن به تن، قطع توپ و ... کاری کرد تا هیچ موقعیت جدی از سمت او شکل نگیرد و دو بازی موفق را پشت سر بگذارد.

حالا با این دو نمایش از صادق محرمی، می‌توان پیش‌بینی کرد که او جلوتر از نفراتی مثل صالح حردانی، رامین رضاییان، مهدی شیری و ... مسافر قطر خواهد شد و در جام جهانی ۲۰۲۲ به میدان می‌رود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید