تسنیم/ مدافع اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا دچار مصدومیتی شده که حداقل او را به مدت دو تا سه هفته به دور از میادین فوتبال نگه خواهد داشت.
هکتور بیرین که در تمرینات تیم فوتبال بارسلونا دچار مصدومیت شده، ال‌کلاسیکوی پیش‌رو را از دست خواهد داد. بر اساس اعلام باشگاه بارسلونا؛ این مدافع اسپانیایی از ناحیه ماهیچه نعلی ساق پای چپ خود آسیب دیده است و روند ریکاوری زمان بازگشت او به میادین را مشخص خواهد کرد.
باشگاه بارسلونا در حالی زمان دقیق بازگشت بیرین به میادین را اعلام نکرده که رسانه اسپانیایی «رلوو» از دوری 3 تا 4 هفته‌ای این بازیکن خبر داده است، این در حالی است که روزنامه «آاِس» مدعی شده بیرین به مدت 2 تا 3 هفته خانه‌نشین خواهد شد و رسیدنش به ال‌کلاسیکو خیلی سخت خواهد بود اما نمی‌شود رسیدنش به این بازی حساس را رد کرد.
نشریه «موندو دپورتیوو» هم زمان دوری این مدافع اسپانیایی از میادین فوتبال را 3 تا 4 هفته اعلام کرده، این یعنی اینکه او 6 تا 8 بازی را از دست خواهد داد که شامل بازی‌هایی همچون رئال مادرید، دو بازی رفت و برگشت مقابل اینتر و احتمالاً بازی برگشت با بایرن مونیخ می‌شود.
در سوی دیگر رونالد آرائوخو که اخیراً از ناحیه عضله نزدیک‌کننده پای چپ خود دچار مصدومیت شد، امروز (چهارشنبه) عمل جراحی‌اش با موفقیت انجام شد. گفته می‌شود این مدافع 23 ساله در حدود سه ماه خانه‌نشین خواهد بود و این بدین معناست که او شانس همراهی تیم ملی فوتبال اروگوئه در جام جهانی 2022 قطر را از دست خواهد داد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید