ورزش 3/ کمیته داوران فدراسیون فوتبال یکی از بهترین کوبل‌های داوری خود را برای قضاوت دیدار استقلال و گل‌گهر انتخاب کرده است.
تا پیش از دیدار هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر در دوره بیست و دوم امیر عرب براقی دو مرتبه در لیگ برتر قضاوت کرده و یک مرتبه در بازی های لیگ آزادگان سوت زده است.
مصاف گل‌گهر برابر مس کرمان که با تساوی 2 بر 2 در هفته چهارم تمام شد یکی از دیدارهای لیگ برتری عرب براقی بوده و دیدار دیگر هم در اراک میان آلومینیوم و پرسپولیس برگزار شد که با برتری یک گله سرخپوشان تهرانی خاتمه یافت.
عرب براقی همچنین یکی از دیدارهای حساس هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول را هم سوت زد که در ورزشگاه دستگردی به میزبانی سایپا مقابل خیبر برگزار شد و شاگردان کمالوند موفق شدند با یک گل برنده بازی لقب بگیرند.
حالا و در هفته هفتم در شرایطی که این داور طی سه مسابقه گذشته 6 مرتبه از کارت زردش و یک مرتبه در لیگ یک از کارت قرمز استفاده کرده، برای مصاف حساس استقلال و گل‌گهر انتخاب شده که به واسطه پیشینه بازی‌های این دو و به ویژه حضور امیر قلعه‌نویی روی نیمکت گل‌گهر دشوارهای خاص خودش را به همراه خواهد داشت.
عرب براقی به همراه محمدرضا ابوالفضلی، مهدی عالیقدر و  احمد محمدی این مسابقه را سوت می‌زند ایرج نظری هم به عنوان ناظر مسابقه فعالیت خواهد کرد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید