طرفداری/ فلورنتینو پرز گفته است هنوز از رویای جذب ام‌باپه و هالند دست نکشیده است.
رییس باشگاه رئال مادرید دروازه جذب کیلیان ام باپه و ارلینگ هالند، اهداف از دست رفته رئال مادرید در تابستان امسال را نبسته است.
به گزارش گل، رئال مادرید تابستان گذشته در مورد جذب ام باپه شکست خورد. رئال مادرید دو اولویت در بازار نقل و انتقالات داشت که یکی از آن ها کاملا مشخص بود. اولی جذب کیلیان ام باپه بود که در پایان قراردادش با پاری سن ژرمن بود، دومی ارلینگ هالند بود.
در نهایت، رئال مادرید نتوانست ام باپه و هالند را جذب کند. ام باپه در نهایت تصمیم گرفت با پاری سن ژرمن تمدید کند و در این بین، ملی پوش نروژی با منچسترسیتی به توافق رسید.
پس از این ناکامی ها، مطبوعات اسپانیایی گزارش دادند که درهای رئال مادرید برای همیشه به روی کیلیان ام باپه بسته خواهد شد، کسی که قبلا دو بار پیشنهاد رئال مادرید را رد کرده است. اما در نهایت مشخص شد که ممکن است این ادعاها واقعیت نداشته باشد.
بر اساس اطلاعات El Chiringuito، فلورنتینو پرز روز گذشته طی جلسه ای با جامعه هواداران رئال مادرید اعلامیه بزرگی داشت. در واقع، رئیس قهرمان اروپا با صدای بلند و واضح به هواداران اعلام کرد که به رغم امتناع هالند و ام باپه از پیوستن به رئال مادرید در تابستان امسال، درها برای کیلیان ام باپه و ارلینگ هالند به هیچ وجه بسته نیست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید