ورزش 3/ میلان با ارائه پیشنهادی جدید به ستاره پرتغالی‌اش، رافائل لیائو برای تمدید قراداد او سعی دارد چلسی و منچسترسیتی را از تلاش برای جذب لیائو ناامید کند.
رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند میلان پیشنهاد جدیدی به رافائل لیائو برای تمدید قرارداد او ارائه داده است. رقم این پیشنهاد 6 میلیون یورو به ازای هر فصل به علاوه پاداش است. هدف روسونری ناامید کردن چلسی و منچسترسیتی از تلاش‌هایشان برای جذب این ستاره پرتغالی است.
قرارداد فعلی این ستاره پرتغالی با میلان تا تابستان 2024 ادامه دارد. میلان قصد دارد با تمدید قرارداد لیائو از تکرار شرایطی که در زمان از دست دادن جان‌لوئیجی دوناروما، هاکان چالهان‌اوغلو‌، فرانک کسیه و آلسیو رومانیولی با آن روبرو شده بود خودداری کند. این ستاره‌ها همگی میلان را به عنوان بازیکن آزاد ترک کردند.
پیش از قهرمانی میلان در فصل گذشته سری آ روسونری با مدیر برنامه‌های لیائو بر سر پیشنهادی 4 میلیون یورویی به توافق رسیده بود ولی بعد از درخشش فوق‌العاده او و نقش مهمی که در قهرمانی میلان بازی کرد امضای توافق به تعویق افتاد.
حالا که باشگاه‌های بزرگ اروپا از جمله چلسی و منچسترسیتی به صراحت از تلاش خود برای جذب لیائو پرده برداشته‌اند قیمت درخواستی او افزایش یافته و گفته می‌شود مدیر برنامه‌هایش خواهان دستمزدی معادل 7 میلیون یورو در هر فصل شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید