خبر ورزشی/ نشریه‌های ورزشی انگلیسی، اسپانیایی و ایتالیایی امروز را مرور خواهیم کرد.
نشریه مارکا برنده‌های جوایز فصل گذشته لالیگا اسپانیا را روی جلد برده و تیتر آن هم «شیر کریم» است. کریم بنزما ستاره رئال‌مادرید جایزه بهترین بازیکن، برترین گلزن و بهترین بازیکن از دید هواداران را کسب کرد. نشریه آ اس هم خبر داد، باشگاه رئال‌مادرید عملیات منچسترسیتی دارد، چرا که در پی جذب ارلینگ هالند و ژوآئو کانسلو است. نشریه موندو به انقلاب در ترکیب تیم ملی اسپانیا پرداخته، تیمی که ستاره‌های جوانی مثل گاوی، پدری و نیکو ویلیامز را در ترکیبش در جام‌جهانی خواهد داشت.
نشریه اکسپرس از تأثیر بازی‌های ملی روی مصدومیت بازیکنان نوشت. آسیب‌دیدگی در لیگ برتر ۳۰ درصد بیشتر شده است. نشریه استار ری‌اکشن ریچارلیسون ستاره تاتنهام به پرتاب موز در حاشیه دیدار برزیل را روی جلد برده. این بازیکن اهمیتی به اتفاق بدی که برایش افتاد، نداد ولی گفت انتظار دارد فیفا برخورد کند. نشریه میرر هم همین مورد را تیتریک کرده. ریچارلیسون فیفا را بابت برخورد نکردن با اتفاقات نژادپرستانه سرزنش کرد.
نشریه گاتزتا خبر از تمدید قرارداد میلان اشکرینیار داده، چرا که ۱۰۰ میلیون یورو وارد باشگاه اینتر شده و برای این که دور از دسترس پی‌اس‌جی بماند قراردادش را تمدید خواهند کرد. نشریه توتو به پافشاری عجیب اتحادیه فوتبال ایتالیا و داوران پرداخته که هنوز هم اعتقاد دارند گل یوونتوس به سالرنیتانا را VAR به درستی رد کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید