ورزش 3/ مدیران باشگاه پاری سن ژرمن برای خنثی کردن تلاش بارسلونا پیشنهاد تمدید قراردادی را به لیونل مسی، ستاره آرژانتینی، ارائه کردند.
قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و این بازیکن می‌تواند به صورت آزاد پارک دو پرنس را ترک کند. 
تلاش‌های بارسا و صحبت‌های مطرح شده از سوی مدیران این باشگاه و همچنین ژاوی هرناندز باعث شده است که زنگ خطر برای مدیران پی اس جی به صدا دربیاید و حالا کادناسر اعلام کرده است که این باشگاه فرانسوی پیشنهادی جدیدی را برای تمدید قرارداد این بازیکن تا ژوئن 2023 به او ارائه کرده است. 
این پیشنهاد شامل تمدید قرارداد یک ساله با گزینه افزایش برای یک سال دیگر است و دستمزد در نظر گرفته شده برای این بازیکن همان دستمزد فعلی او به ارزش 30 میلیون یورو در سال است. در واقع شرایط این قرارداد شباهت زیادی با قراردادی دارد که دو سال پیش باعث پیوستن مسی به این باشگاه شد. 
مدیران پاری سن ژرمن در امضای قرارداد جدیدی با این این ستاره آرژانتینی بسیار جدی هستند و علاقه زیادی به حفظ  مسی در این تیم دارند. خصوصا ناصر الخلیفی به عنوان رییس باشگاه پی اس جی تصمیم دارد که تمام تلاشش را برای حفظ این بازیکن در پارک دو پرنس به کار بگیرد و آماده است که مذاکرات را در فاز نهایی با او دنبال کند. 
بارسلونا در چند ماه اخیر بارها به احتمال بازگشت مسی به نوکمپ پس از پایان مهلت قراردادش با پی اس جی اشاره کرده است. مدیران این باشگاه امیدوار هستند که بتوانند با بازگرداندن این بازیکن به نوکمپ حتی برای یک سال در آخرین سال‌های فوتبال او، خاطره بد جدایی ناراحت‌کننده او از این باشگاه را پاک کنند و نشان دهند که اهمیت و ارزش بسیاری برای این ستاره آرژانتینی قائل هستند. 
بازگشت مسی به بارسا همچنین از نظر مالی و تبلیغاتی نیز تاثیر بسزایی در بهبود شرایط این باشگاه خواهد داشت که همچنان در تلاش است تا بدهی‌هایش را پرداخت کند و شرایط اقتصادی‌اش را بهبود ببخشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید