تسنیم/ نایب قهرمان پیشین کشتی جهان اعتقاد دارد، کشتی‌گیری مانند حسن یزدانی نباید در مصاف با حریفی چون دیوید تیلور اینقدر راحت خاک شود و امتیاز بدهد.
محمدحسین محبی درباره غیبت کرمانشاه در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: از روزی که علیرضا دبیر به کرمانشاه آمده است، تمام درها را زدیم تا آن بودجه‌ای را که گفته بودند برای تیم‌داری بگیریم. از  سازمان مدیریت برنامه و بودجه استان تا استانداری،  شهرداری و... ولی هیچ خبری نشد.
قهرمان پیشین کشتی کرمانشاه در مورد عملکرد تیم ملی آزاد در مسابقات جهانی بلگراد تأکید کرد: الان تیم ایران شرایطی دارد که تا المپیک بعدی باید همه مدال بگیرند. خوشبختانه همه کشتی‌گیران خوب هستند، ضمن اینکه کشتی دنیا هم ضعیف شده است. قبلاً امکان نداشت اینقدر سریع در کشتی‌های جهانی نتیجه 10 صفر شود، اما در مسابقات اخیر بارها این اتفاق رخ داد. ایران خیلی خوب می‌تواند از این موقعیت استفاده کند، هر چند که المپیک خیلی سخت است.
وی در مورد شکست حسن یزدانی مقابل دیوید تیلور در فینال وزن 86 کیلوگرم گفت: حسن یزدانی در خیال سال گذشته که باز هم تیلور را ببرد، خوابیده بود، در حالی که تیلور خوب کار کرده بود. او خوب آنالیز کرده بود که نگذاشت حتی یک بار هم حسن یزدانی دست به زیر کتفش ببرد و خیلی راحت هم برد. شاید برای حسن یزدانی خیلی سخت بود که به این شکل ببازد، شاید هم کادر مربیان کوتاهی کردند، اما روی پای او اصلاً کار نشده بود که دست تیلور به پایش می‌خورد خاک می‌شد. کشتی‌گیری که هشت مدال جهانی و المپیک دارد که نباید اینقدر زود خاک شود. کادر فنی هم باید باید بیشتر روی او کار می‌کرد.
نایب قهرمان پیشین کشتی جهان، رحمان عموزاد را پدیده این مسابقات دانست و ادامه داد: کشتی‌های عموزاد واقعاً عالی بود، کامران قاسم‌پور و محمد نخودی هم خوب کشتی گرفتند. امیرحسین زارع در یک لحظه اشتباه کرد که آن جوری باخت. اینها باید به خودشان بیایند. طاها آکگول که نباید جوان 21 ساله را ببرد. متأسفانه امسال زارع دور از طلا ماند در حالی که باید صد درصد طلای سال گذشته را تکرار می‌کرد، چون تجربه و اعتمادبه‌نفس بیشتری هم پیدا کرده بود. حالا یا خودش یک جایی کوتاهی کرده است و یا اینکه مقصر کادر فنی بوده‌اند.
محبی همچنین در مورد وضعیت برادرزاده خود که پایش را جراحی کرده است، خاطر نشان کرد: شیروان خوب است. بعد از جراحی باید 20 جلسه فیزیوتراپی می‌کرد و بعد دوباره معاینه می‌شد. او گفت که شرایطش خوب است و بعد از بهبودی می‌خواهد کشتی بگیرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید