طرفداری/ قربان بردیف در چند بازی اخیر تیمش از زوج کاوه رضایی - محمد عباس زاده بهره گرفته است. زوج سرخابی که بی تردید مقابل پرسپولیس انگیزه های زیادی برای گلزنی دارند اما واقعیت این است که این دو مهاجم گلزن هنوز نتوانسته اند در حد نامشان ظاهر شوند.
کاوه رضایی در هفته چهارم تماشاگر بازی تراکتور بود و از هفته پنجم توانست به ترکیب اصلی سرخ های تبریزی راه پیدا کند. او در هفته پنجم و در رویارویی با  آلومینیوم اولین بازی خود را برای این تیم انجام داد. رضایی با وجود حضور 62 دقیقه ای در ترکیب تراکتور موفق به گلزنی نشد، اما عباس زاده توانست یکی از گل های تیمش را به ثمر برساند.
در هفته ششم مقابل صنعت نفت آبادان نیز زوج رضایی - عباس زاده از ابتدا در زمین حضور پیدا کرد. این دو مهاجم  مقابل صنعت نفت آبادان که با 4 امتیاز در مکان چهاردهم جدول حضور داشت موفق عمل نکردند. تراکتور اگرچه در این بازی به پیروزی رسید اما تک گل این تیم توسط رضا اسدی در دقایق پایانی بازی به ثمر رسید تا مشخص شود این دو مهاجم برای هماهنگی زمان بیشتری نیاز دارند.
حال با توجه به تعطیلی رقابت های لیگ برتر باید دید این زوج سرخابی که هر کدام نیز سابقه گلزنی مقابل پرسپولیس را دارند، می توانند روز یکشنبه 10 مهر مقابل پرسپولیس یک بار دیگر گلزنی کنند یا نه. به هر روی آن چه که مشخص به نظر می رسد این است که با وجود عملکرد نه چندان درخشان این دو بازیکن در هفته های اخیر، باز هم خط دفاعی پرسپولیس برای مهار این زوج با تجربه و گلزن کار سختی پیش رو خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید