طرفداری/ استفانو پیولی در نشست پیش از بازی با امپولی شرکت کرد و به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.
میلان در هفته هشتم رقابت های سری آ فصل 2022-2023 میهمان امپولی خواهد بود.
استفانو پیولی در نشست پیش از این بازی با خبرنگاران شرکت کرد و به سوالات آن ها پاسخ داد.
پیولی در ابتدا درباره تعهدات آینده این تیم گفت:
 ما در 44 روز 12 بازی خواهیم داشت، برنامه سنگینی است اما مطلقاً نباید ذهنیت خود را تغییر دهیم، باید خودمان را بهتر آماده کنیم و بازی بعدی را مهم‌ترین بازی بدانیم.
در مورد شرایط بازیکنان:
وضعیت تیم خوب است. ربیچ دعوت خواهد شد. اوریگی بهتر است اما دعوت نخواهد شد.
درباره ژیرو:
من اولیویه را در همه موارد قهرمان می‌دانم، چه داخل و چه خارج از زمین. حال او خوب است، او همیشه اشتیاق و اراده بالایی دارد. ما را غافلگیر نمی کند، او را به خوبی می شناسیم.
درباره غیبت منیان و تئو هرناندز:
یک گروه کامل هستیم، من اطمینان کامل دارم که فردا چه کسی جایگزین این بازیکنان خواهد شد و جای خالی آن ها را به خوبی پر خواهد کرد.
سرمربی روسونری سپس بر روی نقاط قوت امپولی تمرکز کرد:
 امپولی سعی می کند به شما اجازه بازی ندهد و با این شیوه به شما حمله کند. با این تیم ها بازیکنان در موقعیت های بدون توپ مهم خواهند بود و باید از خودشان راه حل ارائه بدهند.
در مورد احتمال دیدن پوبگا از دقیقه اول مقابل امپولی:
پوبگا خیلی خوب کار می کند، او کمتر می ایستد و بیشتر در حال دویدن است. ویژگی های او با بقیه فرق دارد. بر اساس آنچه که آماده کرده ایم، من تصمیم خواهم گرفت که به او اجازه بازی بدهم یا شخص دیگری.
درباره بالو توره:
من به او اعتماد زیادی دارم، واضح است که در این پست با یک هم تیمی با سطح بسیار بالایی در رقابت است. او مطمئناً خیلی رشد کرده است، اگر اینجا باشد، به این دلیل است که به من اعتماد دارد.
پیولی سپس در مورد دست، فرانکس و تیاو صحبت کرد:
 عملکرد آن ها را دنبال کرده ایم و خوب کار کرده اند. آماده هستند. باید ببینم که چه انتخاب هایی انجام می دهم، اما آنها مطمئناً آماده هستند.
در مورد رشد دکتلار:
 از شارل انتظار همان کاری را دارم که مقابل ناپولی انجام داد. به رشد خود ادامه می دهد، پسر باهوشی است. مطمئناً یک قهرمان خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید