ورزش 3/ فرانک لمپارد، سرمربی جوان اورتون، تمایلی به حضور روی نیمکت تیم‌ملی انگلیس ندارد.
فرانک لمپارد، اسطوره باشگاه چلسی در طول دوران دوران ورزشی خود 106 بازی ملی برای انگلیس انجام داد و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این کشور محسوب می شود. در یکی دو سال اخیر، فرانک لمپارد به همراه استیون جرارد، هم تیمی سابقش در رختکن سه شیرها و سرمربی فعلی استون ویلا، نامزدهای اصلی برای جایگزینی گرت ساوت‌گیت در برای حضور روی نیمکت تیم ملی انگلیس محسوب می شوند.
فرانک لمپارد در دوران حضور در چلسی عملکرد چندان خوبی نداشت و از این باشگاه جدا شد، اما عملکرد او در اورتون بهتر بوده و بسیاری به آینده او در دنیای مربیگری امیدوار هستند. حالا پیش از سفر اورتون به ساوتهمپتون برای بازی این هفته در لیگ برتر ، سرمربی 44 ساله تافی ها مدعی شد فعلا برنامه حضور روی نیمکت تیم ملی انگلیس، در ذهنش نیست.
فرانک لمپارد گفت: "من اینجا خیلی خیلی خوشحالم و کارهای زیادی برای انجام دادن دارم. سعی می کنم به اورتون کمک کنم تا در آینده پیشرفت کند و به سمت ساخت ورزشگاه جدید و اهدافی از این دست حرکت کنیم. حضور روی نیمکت تیم ملی انگلیس اصلا در فکر من نیست. گرت ساوت‌گیت در سال های اخیر عملکرد فوق العاده داشته، او و تیمش برای جام جهانی آماده می شوند و من نیز چنین برنامه ای ندارم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید