تسنیم/ سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت، اگر بعد از شش مسابقه که پیروز نشده بودند، می‌باختند شرایط‌شان بحرانی می‌شد.
مهدی تارتار پس از کسب نخستین پیروزی فصل تیمش که در هفته هفتم مقابل پیکان رقم خورد، اظهار داشت: واقعاً جای هواداران‌مان امروز خیلی خالی بود و دوست داشتیم در کنار آنها این پیروزی را جشن بگیریم و خوشحالی کنیم. امیدوارم هواداران به خاطر برد ارزشمندی که به دست آوردیم، خوشحال باشند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: من به بازیکنانم هم گفته بودم که اگر بعد از شش مسابقه می‌باختیم، شرایط‌مان بحرانی می‌شد و تأکید کرده بودم که باید ببریم. خدا را شکر که امروز این اتفاق افتاد. جالب است که در سال‌هایی که مربیگری کردم چندین بار در شرایط سخت به پیکان خوردم. در نفت مسجدسلیمان که بودم، بعد از پنج مساوی توانستیم پیکان را در تهران شکست دهیم. زمانی هم که در پارس جنوبی بودم بعد از چندین هفته نبردن، توانستیم پیکان را ببریم. باید بگویم که در بازی‌های سخت از پیکان خاطره خوبی دارم.
وی خاطر نشان کرد: در نیمه اول پیکان دنبال استفاده از اشتباهات ما بود و می‌خواستند که با استفاده از تاکتیک همیشگی‌شان که حملات تند و سریع است، به گل برسند. بچه‌های ما هوشمندانه عمل کردند، البته چند اشتباه داشتیم که خدا را شکر خیلی خوب جمع و جور کردیم. در نیمه دوم با توجه به تساوی‌هایی که در گذشته داشتیم یک مقدار استرس داشتیم و نگران این بودیم که مبادا سه امتیاز را از دست بدهیم، هرچند اگر در ضدحملات یک مقدار باهوش‌تر عمل می‌کردیم می‌توانستیم به گل‌های دیگر هم برسیم. در نیمه دوم طبیعی بود که پیکان احساسی عمل کند، ولی موقعیت آنچنانی به آنها نداریم. جا دارد از بازیکنانم که خیلی زحمت کشیدند تشکر کنم و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید