ایسنا/ سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از نوع بازی تیم‌ها مقابل تیمش در اهواز انتقاد کرد.
جواد نکونام پس از تساوی تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری، اظهار کرد: بهتر است درباره بازی صحبت نکنم چون واقعاً خسته شدیم؛ چهار بازی در زمین خودمان انجام دادیم که به جز تیم تراکتور که اول بازی گل زدیم، تیم ها بازی خوبی مقابل ما انجام ندادند. آن سه تیم هر طور که خواستند با ما رفتار کردند.
وی ادامه داد: در بازی امشب اتقاقاتی افتاد که اگر خدای ناخواسته تیم ما انجام می داد، مشخص نبود چه اتفاقی رخ می داد. داور دقیقه ۳۰ بازی به گلر حریف کارت زرد نشان  می دهد که اگر کارش را تکرار کرد، اخراج شود که من بعد از بازی با داور محترمانه صحبت کردم که اگر قرار است همه به فوتبال کمک کنیم باید درست قضاوت کنید. 
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: همه بازی تیم ما را می بینند که تیم ها مقابل ما چگونه بازی می کنند و معلوم است که همه خوشحال از اینجا می روند. متأسفانه تیم ها در این جا چه دقیقه یک باشد و چه دقیقه ۹۰ روی زمین می خوابند. نمی دانم در اینجا چه اتفاقی می افتد و بعد در باشگاه ما کسی نیست اعتراض کند. به آقای افشاریان می گویم خواهش می کنم یک داور خوب برای ما بگذارید. داور امروز خوب بود اما در صحنه هایی که بازی در جریان بود، خوب قضاوت نکرد. اتفاقاتی می افتد که خنده دار است.
وی ادامه داد: از آقای افشاریان سؤال می کنم مگر تیم فولاد مدعی نیست؟ اصلاً می خواهیم پنجم شویم اما چرا برای بازی های ما داور خوب نمی گذارند. برای بازی تیم های دیگر بهترین داوران را قرار می دهند که باز هم بیانیه می دهند و می گویند داوران قوی برای ما بگذارید. من باز هم تأکید می کنم داور امشب خوب قضاوت کرد اما در جریان بازی مدام بازی را از جریان می انداخت. 
نکونام خاطرنشان کرد: هفته های قبل مصاحبه کردم که کمیته انضباطی من را جریمه کرد و سؤال من این است چرا من را جریمه می کنند چون حرف حق می زنم و از منافع باشگاه فولاد دفاع می کنم و به سود فوتبال صحبت می کنم؟ اگر راست می گویند باشگاه های بدهکار را جریمه کنند که سالها است ما نمی توانیم پولمان را از آنها بگیرم. من حتی نمی توانم پولم را از تیم ملی بگیرم اما من را جریمه می کنند. من باز هم اعتراض خواهم کرد. همه این اتفاقات به این دلیل است که باشگاه فولاد زور ندارد و در این زمینه ضعیف است.
وی بیان کرد: درباره بحث فنی بازی با مس باید بگویم امشب تیم ما تیم محلی بود زیرا بی برنامه و محلی بازی کردیم در حالی که این جا باشگاه فولاد است و از جواد نکونام گرفته تا بقیه همه باید به احترام باشگاه فولاد خوب کار کنند. همه باید کمک دهند و من به تنهایی نمی توانم کاری کنم. امشب تیم ما زحمت کشید و حمله می کرد اما بازیکنان مس خودشان را به زمین می انداختند و می خوابیدند. 
نکونام گفت: دروزاه بان مس چون در دقیقه ۳۰ کارت زرد گرفته بود، خیالش راحت بود که دیگر کسی با او کاری ندارد در حالی که وقتی کسی کارت زرد می گیرد یعنی در صورت تکرار کارش باید با کارت قرمز جریمه شود. فوتبال ما با این شرایط درست نخواهد شد. فولاد در زمین خودی به حریف فشار بی امان وارد می کند اما بازیکنان حریف یاد گرفته اند بخوابند و یک امتیاز بگیرند و با سلام و صلوات از اینجا بروند. در فوتبال نبرد ۱۱ به ۱۱ است و نه اسم و رسم و نه هزینه و سرمایه گذاری مهم است و تیم ها باید زحمت بکشند تا برنده شوند. باشگاه فولاد هزینه کرده است و بهترین بازیکنان را گرفته ایم ولی باید زحمت بکشیم. با این شرایط فوتبال ما درست نمی شود. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید