ورزش 3/ محمد صلاح ستاره مصری لیورپول بعد از بازی امشب تیمش مقابل برایتون باعث ایجاد دودستگی بین هواداران لیورپول شده است.
با وجود اینکه تساوی 3-3 لیورپول مقابل برایتون در بازی امشب دو تیم نتوانست رضایت بخشی از هواداران را جلب کند اما بخش دیگری از هواداران لیورپول معتقدند محمد صلاح یکی از بازیکنان خوب‌ تیم‌شان در این دیدار بوده است.
روبرتو فیرمینو امشب برای لیورپول دو گل به ثمر رساند و پاس گل یکی از گلهای او توسط صلاح ارسال شد. صلاح علاوه بر این پاس گل در سایر دقایق هم عملکرد خوبی داشت و  گروهی از کارشناسان و بخشی از هواداران در پایان بازی از او به عنوان خطرناک‌ترین عنصر تهاجمی در ترکیب لیورپول یاد کردند.
با وجود این گروهی از هواداران لیورپول از عملکرد صلاح در این بازی راضی نیستند و پاس گل او را شانسی می‌دانند. این گروه از هواداران لیورپول از عملکرد صلاح و الکساندر آرنولد در بازی امشب راضی نبوده و با ایجاد کارزاری در شبکه‌های اجتماعی خواهان نیمکت‌نشینی این دو هستند.
محمد صلاح حالا لیورپولی‌ها را به دو گروه موافقان و مخالفان خود تقسیم کرده و باید دید آیا او در هفته‌های آینده می‌تواند بار دیگر تعداد موافقان خود در بین لیورپولی‌ها را افزایش داده و جو را به نفع خودش برگرداند یا در نهایت فشارها از سوی مخالفان برتری پیدا کرده و یورگن کلوپ چاره‌ای جز نیمکت‌نشین کردن او نخواهد داشت؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید