ورزش 3/ بعد از پیروزی 2-1 چلسی مقابل کریستال‌پالاس اعتراض به داوری این مسابقه به دلیل صحنه بحث‌برانگیز برخورد توپ به دست تیاگو سیلوا بالا گرفته است.
 در جریان دیدار چلسی و کریستال پالاس در یک صحنه توپ به دست تیاگو سیلوا مدافع برزیلی چلسی، برخورد کرد اما داور در نهایت به او کارت زرد نشان داد. هواداران کریستال پالاس به این تصمیم داور به شدت اعتراض دارند و دیگر فوتبال‌دوستان انگلیسی هم به آنها پیوسته و مدعی‌اند اشتباه داور مسابقه در این صحنه غیر قابل پذیرش است.
درحالیکه چلسی خیلی زود با دریافت گل از پالاس عقب افتاده بود اوضاع می‌توانست برای چلسی بدتر هم بشود چرا که جردن آیو بازیکن کریستال پالاس در حال حرکت به سمت دروازه چلسی بود که تیاگو سیلوا که روی زمین افتاده بود دست خود را باز کرد و به عمد مانع از ادامه حرکت او شد.


کریس کاوانا در سوت خود دمید و به دادن کارت زرد به سیلوا اکتفا کرد. حتی بعد از بررسی صحنه توسط VAR داور تصمیم خود را تایید کرد. اما هواداران کریستال پالاس معتقدند تیاگو سیلوا به وضوح جلوی یک موقعیت صد در صد گلزنی را گرفته و طبق قوانین حتما باید با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج می‌شد.

در ادامه چلسی با گلهای اوبامیانگ و کانر گلگر موفق شد با نتیجه 2-1 به پیروزی برسد تا خشم کریستال پالاسی‌ها از تصمیم داور بیشتر بشود. آنها اشتباه داور را اشتباهی تاثیرگذار در نتیجه مسابقه می‌دانند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید