ورزش 3/ ژوزه مورینیو پیروزی رم مقابل اینتر را از اتوبوس تیمش تماشا کرد و سپس به رختکن رفت تا در کنار بازیکنان جالوروسی جشن بگیرد.
ژوزه مورینیو که به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی‌های قبلی رم از نشستن روی نیمکت این تیم محروم بود دیدار امشب جالوروسی مقابل اینتر را از اتوبوس تیمش تماشا کرد و سپس به رختکن رفت تا در جشن پیروزی کنار بازیکنانش باشد.

در جریان پیروزی 1-0 رم مقابل آتالانتا مورینیو به دلیل اعتراض‌های شدید به داور مسابقه کارت قرمز دریافت کرد و در بازی امشب به دلیل محرومیت ناشی از این اخراج نمی‌توانست روی نیمکت تیمش بنشیند.
درحالیکه انتظار می‌رفت مورینیو این بازی را از روی سکوهای ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا تماشا کند اما مورینیو از طریق اینستاگرام خود اعلام کرد که بیرون از ورزشگاه در اتوبوس تیم رم حضور دارد و بازی را از طریق پخش تلویزیونی دنبال می‌کند.

مورینیو که تماشای دیدار تیمش را از طریق لایو اینستاگرام منتشر می‌کرد وقتی سوت پایان به صدا درآمد فریادی از سر شادی کشید و دیگر اعضای کادر فنی را به آغوش کشید. او سپس راهی رختکن تیمش شد تا به جشن‌ بازیکنان جالوروسی اضافه شود.
شبکه اسکای ایتالیا در ورودی رختکن ورزشگاه مورینیو را شکار کرد درحالیکه او مشغول گفت و گو با مهاجم مصدوم اینتر، روملو لوکاکو، بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید