مهر/ تیم هندبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان اصفهان نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی باشگاههای زنان آسیا را واگذار کرد.

پنجمین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های زنان آسیا و انتخابی سوپر گلوب جهان از ۹ تا ۱۷ مهرماه به میزبانی آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود. این مسابقات با حضور ۷ تیم از کشورهای قزاقستان (۲ تیم)، کره، ازبکستان، هند، ایران و کویت به صورت دوره‌ای انجام می‌شود و تیم فولاد مبارکه سپاهان که قهرمان فصل قبل لیگ برتر هندبال ایران بود به عنوان نماینده کشورمان در این رویداد حاضر است.
تیم هندبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان اصفهان که به مربیگری پوچه دیاز سرمربی خارجی تیم ملی هندبال در این رویداد حاضر است، شنبه شب در نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی باشگاههای زنان آسیا نتیجه را به نماینده کره جنوبی واگذار کرد.
فولاد مبارکه سپاهان ایران که در روز نخست این رقابت‌ها و از ساعت ۱۴ به وقت محلی در برابر اِس کی سوگرگلیدرز کره‌جنوبی قرارگرفته بود، با نتیجه ۳۴-۲۲ بازی را به حریف پرقدرت خود واگذار کرد.
نماینده کشورمان امروز یکشنبه دهم مهرماه و از ساعت ۱۶ به وقت آلماتی در دومین دیدار خود به مصاف القرین نماینده کویت خواهد رفت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید