ورزش 3/ استفانو پیولی، سرمربی میلان، می‌گوید از پیروزی این تیم برابر امپولی در وقت اضافه بسیار خوشحال و هیجان‌زده است.
میلان شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته هشتم لیگ ایتالیا به مصاف امپولی رفت و با نتیجه 1-3 برابر این تیم به پیروزی رسید. 
این بازی در حالی با پیروزی میلان به پایان رسید که آنها گل اول را در دقیقه 79 به ثمر رساندند اما امپولی توانست در دقیقه 92 بازی را به تساوی بکشاند و در حالی که به نظر می‌رسید این بازی قرار است با نتیجه تساوی به پایان برسد، روسونری موفق شد دو گل در دقایق 93 و 96 بزند و بازی را به سود خودش تمام کند. 
پیولی پس از پایان بازی گفت:« این یک پیروزی تیمی است اما در میلان همیشه همینطور بوده است چون ما مشتاق هستیم که در کنار هم رشد کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. مصدومیت‌ها در طول یک فصل رخ  می‌دهند اما من خوش شانس هستم که بازیکنان با استعداد زیادی دارم که همگی رفتار درستی دارند و حس می‌کنند جزئی از این پروژه هستند.» 
او با اشاره به شرایط این بازی اظهار داشت:« این بازی عجیب و پر فشاری بود. ما باید زودتر گل می‌زدیم اما شرایط پس از مصدومیت‌ها دشوار شد و سپس ما توانستیم بار دیگر به مسیر درست برگردیم. تشنه این پیروزی بودیم و روحیه لازم را داشتیم. ما پس از 22 بازی بدون شکست برابر ناپولی شکست خوردیم و این برایمان مهم بود که فصل را با پیروزی ادامه دهیم.»
سرمربی میلان با اشاره به انگیزه بازیکنانش برای این بازی اضافه کرد:« امروز با روحیه و عزم راسخ توانستیم پیروز شویم. حالا آماده هر رقابتی هستیم. نزدیک به سه سال است که من اینجا هستم و ما هویت و ایده خودمان را داریم، حتی با این که فقط سه روز برای دیدار با امپولی فرصت داشتیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید