تسنیم/ بر اساس گزارش‌های منتشر شده، سرمربی ایتالیایی اینتر به نظر می‌رسد قصد ندارد از مهاجم آرژانتینی خود مقابل بارسلونا استفاده کند.
لائوتارو مارتینس که در جریان شکست 2 بر یک شنبه شب اینتر مقابل رُم در هفته هشتم سری A ایتالیا از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شد، به نظر می‌رسد بازی سه‌شنبه شب نراتزوری مقابل بارسلونا در دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد.
شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گزارش داد؛ سیمونه اینزاگی هنوز تصمیم نهایی در خصوص استفاده از مهاجم آرژانتینی‌اش را در این بازی نگرفته اما بیم این را دارد که ممکن است استفاده از او همراه با ریسک مصدومیت مجدد او و دوری طولانی مدتش از میادین فوتبال شود، برای همین احتمالاً از ستاره جوان خط حمله‌اش مقابل بارسا استفاده نخواهد کرد.
انتظار می‌رود اینزاگی در این بازی از زوج ادین ژکو و خواکین کورئا به عنوان زوج خط حمله خود استفاده کند، این در حالی است که روملو لوکاکو هم به دلیل مصدومیت شانس رویارویی با بارسلونا را ندارد.
در سوی دیگر تیبو کورتوا هم به دلیل مصدومیت در بازی چهارشنبه شب رئال مادرید با شاختار دونتسک غایب خواهد بود اما گفته می‌شود او برای بازی ال‌کلاسیکو آماده خواهد بود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید