ورزش 3/ رودری، هافبک اسپانیایی منچسترسیتی، مدعی شد همه بازیکنان این تیم عاشق پپ گواردیولا هستند.
بعد از سپری کردن شش فصل فوق العاده و درخشان روی نیمکت منچسترسیتی قرارداد پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی و موفق این باشگاه در ماه ژوئن سال 2023 به پایان می رسد. برخی شایعات حاکی از احتمال جدایی گواردیولا در پایان فصل بوده، اما رودری ابراز امیدواری کرد این سرمربی روی نیمکت سیتی باقی مانده و در سال های آتی نیز موفقیت های بیشتری را جشن بگیرد.
رودری به نشریه تایمز گفت: "همه ما بازیکنان سیتی، پپ گواردیولا را خیلی دوست داریم و این سرمربی در سال ‌های اخیر عملکرد فوق‌العاده‌ای روی نیمکت تیم داشته است. گواردیولا سرمربی تیم است و اگر تصمیم بگیرد که در این باشگاه باقی مانده و قراردادش را تمدید کند، همه ما خیلی خوشحال خواهیم شد.
من حالا سه سال است که زیر نظر این سرمربی کار می کنم و امیدوارم این روند خیلی بیشتر هم ادامه پیدا کند. اما یک واقعیت وجود دارد که سرمربیان نیز بالاخره خسته می شوند. البته من دیگو سیمئونه را دیده ام برای 11 یا 12 سال که روی نیمکت یک تیم قرار دارد و این برای من قابل درک است. اما با این تیمی که در چند سال آینده خواهیم داشت، فکر می کنم پپ گواردیولا می تواند آینده این باشگاه را تصور کند. او باید اینجا باشد، زیرا گواردیولا یک سرمربی فوق العاده برای سیتی است و ما می توانیم در کنار هم به افتخارات بیشتری در سال های آینده دست پیدا کنیم."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید