تسنیم/ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خستگی بازیکنان ملی‌پوش این تیم در دیدار مقابل تراکتور اشاره کرد و گفت بهتر بود گل‌محمدی از وجود آنها در ترکیب اصلی بهره نمی‌برد.
سهراب انتظاری درباره شکست پرسپولیس برابر تراکتور تبریز، اظهار داشت: در مجموع شب خوبی برای پرسپولیس رقم نخورد و مشخص بود که تیم به‌هم ریخته بازی می‌کند و بازیکنان به دلیل برخی مسائل تمرکز لازم را نداشتند. از طرفی تراکتور بازی بهتری انجام داد و شایسته رسیدن به برد هم بود.
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: جدا از بازیکنان، یحیی گل‌محمدی هم تمرکز لازم را نداشت، ولی او می‌توانست برای این بازی با تمرکز بیشتری تصمیم بگیرد. بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس خسته بودند و گل‌محمدی می‌توانست به آنها استراحت بدهد، چون پرسپولیس روی نیمکت هم بازیکنان خوبی داشت. در مجموع جو بازی خوب نبود و غیبت هواداران هم جذابیت و هیجان بازی را کم کرده بود. فکر می‌کنم این برد برای تراکتور هم لذت چندانی نداشت.
وی در پاسخ به این پرسش که بهتر نبود پنالتی پرسپولیس را لوکادیا می‌زد، یادآور شد: این به تصمیم سرمربی مربوط می‌شود که چه کسی پنالتی را بزند، ولی نباید فراموش کرد که ترابی در گذشته پنالتی‌های حساسی را برای پرسپولیس تبدیل به گل کرده بود. من در صفحات مجازی دیدم که خیلی‌ها از ترابی انتقاد کرده بودند، ولی این انتقادها منصفانه نیست. بزرگترین بازیکنان دنیا هم پنالتی از دست می‌دهند و شاید اگر لوکادیا هم پشت توپ قرار می‌گرفت پنالتی را خراب می‌کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید