ورزش 3/ اریک تن هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد تاکید کرد کریستیانو رونالدو روحیه بالایی در تمرینات دارد.
منچستریونایتد ابتدای هفته با نتیجه 3-6 برابر سیتی مغلوب شد و رونالدو نیز 90 دقیقه روی نیمکت، این دیدار را تماشا کرد. حالا شیاطین سرخ فردا شب در لیگ اروپا به مصاف اومونیا خواهند رفت و اریک تن هاخ، سرمربی جدید منچستریونایتد در نشست خبری پیش از این دیدار مدعی شد رونالدو همان بازیکنی است که کادر فنی از او انتظار دارد.

اریک تن هاخ گفت: "کریستیانو رونالدو بازیکنی واقعا رقابت طلب بوده و وقتی بازی نمی کند، خوشحال نیست. اما انگار باید تکرار کنم و شاید نشنیده باشید، رونالدو خوب تمرین می کند و از روحیه و انگیزه خوبی برخوردار است. رونالدو با تمام توان تلاش می کند و این همان چیزی است که ما از این بازیکن انتظار داریم.
البته او از اینکه یکشنبه مقابل سیتی بازی نکرد خوشحال نیست، اما سوال در مورد روحیه او در تمرینات بود و باید بگویم که رونالدو احساس خوبی دارد و البته که می خواهد بازی کند. وقتی با گل های فراوانی از سیتی عقب بودیم؛ تصمیم گرفتم به این بازیکن میدان ندهم، اما این هیچ ارتباطی با آینده رونالدو در باشگاه ندارد.
ما فردا با بهترین تیم خود بازی خواهیم کرد، ما باید یک تیم بسازیم و به دنبال ایجاد یک فرهنگ رقابت طلب در تیم هستیم. کاسمیرو نیز نقش در تیم در ادامه فصل خواهد داشت. ما از سابقه او باخبریم و می دانیم کاسمیرو چه عناوینی کسب کرده است. شما در روز زندگی کرده و قوی ترین تیمی را که در اختیار دارید به میدان می فرستید. اما تفاوت هایی وجود دارد و شرایط هیچ کس در تیم یکسان نیست. من با همه با احترام رفتار می کنم، اما بازیکنانم سابقه متفاوتی دارند. بنابراین باید با بازیکنان طوری رفتار کنم که بهترین عملکرد را داشته باشند."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید