طرفداری/ پرسپولیس و سپاهان در شرایطی کاملا متفاوت مقابل هم صف آرایی خواهند کرد
پرسپولیس و سپاهان درحالی روز جمعه ال کلاسیکوی ایران را برگزار می کنند که وضعیت شان نسبت به قبل از تعطیلات فیفادی کاملا متفاوت است.
پرسپولیس قبل از تعطیلات فیفا دی شرایط خوبی داشت و با کسب 4 پیروزی پیاپی و صدرنشینی در بهترین شرایط خود به سر می برد. این درحالی است که سپاهانی ها شرایط کاملا متفاوتی داشته و پس از دو پیروزی ابتدایی خود مقابل استقلال و نساجی در 4 بازی بعدی خود هیچ بردی کسب نکردند و روزهای بدی را تجربه می کردند.
اما آغاز تعطیلات فیفا دی بعد از هفته ششم وضعیت دو تیم را کاملا متفاوت کرد. چند هفته تعطیلی لیگ این فرصت را به مورایس داد تا حد زیادی وضعیت تیمش را سروسامان دهد و حالا با پیروزی قبلی که مقابل هوادار کسب کرد با بهترین شرایط روحی و فنی مقابل پرسپولیس صف آرایی خواهد کرد.
این درحالی است که پرسپولیس با شکستی که در ورزشگاه آزادی مقابل تراکتور تحربه کرد نشان داد با روزهای خوب قبل از تعطیلات فاصله گرفته است. آن ها هم از نظر فنی و هم از نظر روحی مقابل تراکتور سردرگم بودند و نشان دادند هم از نظر فنی افت کرده اند و هم از نظر روحی شرایط مناسبی ندارند و قطعا این وضعیت باید تغییر کند.
همین موضوع باعث شده دو تیم پرسپولیس و سپاهان در شرایطی کاملا متفاوت نسبت به تعطیلات فیفادی مقابل هم صف آرایی کنند. البته پرسپولیس هنوز هم صدرنشین لیگ برتر است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید