خبر ورزشی/ مشخص نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده بود که دامنه آن به تونل ورزشگاه و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.
یکی از جنجالی‌ترین مسابقات پرسپولیس و سپاهان حدود یک سال و نیم پیش در نقش جهان برگزار شد. دیداری که درگیری سیدجلال حسینی و عزت الله پورقاز مدافعان با تجربه دو تیم را به دنبال داشت.
پس از پایان بازی وحید امیری به تصویربردار سپاهان می‌گوید که فیلم نگیرد. زمانی که امیری ول کن فیلمبردار نمی‌شود، سعید آقایی وارد مناقشه می‌شود و زیر دوربین گوپروی فیلمبردار سپاهان می‌زند و دوربین نقش زمین می‌شود. دیگر بازیکنان سپاهان با دیدن این صحنه وارد می‌شوند و امیری و آقایی را هل می‌دهند. رضا فتاحی سرپرست سپاهان و کریم باقری به همراه عزت پورغاز برای اینکه بازیکنان را جدا کنند وارد می‌شوند و حتی سیدجلال حسینی هم برای میانجی گری وارد می‌شود.
در همین حین در حالی که همه چیز داشت آرام می‌شد، درگیری جدیدی بین محمد محبی و کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی پیش آمد که باز هم کریم باقری و رضا فتاحی برای جدا شدن وارد کار می‌شوند اما درگیری بین محبی و بازیکنان پرسپولیس لفظی می‌شود و همین باعث گسترش درگیری‌ها می‌شود. در این میان سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به سمت او می‌رود تا محبی و بازیکنان پرسپولیس را آرام کند اما رحمان احمدی و عزت پورقاز فکر می‌کنند سیدجلال می‌خواهد دعوا را ادامه دهد و به همین دلیل با او درگیری لفظی پیدا می‌کنند و در نهایت جرو بحث طرفین ادامه پیدا می‌کند و در زمان حضور در تونل هم این برخورد با شدت بیشتری از سوی بازیکنان دو تیم دنبال شد و پای دیگر بازیکنان هم به وسط کشیده شد.

گفته شد فیلمبردار باشگاه سپاهان هم که مشغول فیلمبرداری از صحنه‌ها بوده دوباره به این داستان اضافه می‌شود و در حالی که مشغول فیلمبرداری از بازیکنان پرسپولیس بوده با عکس العمل آنها در ادامه مواجه می‌شود. پیش از این و دو فصل قبل هم درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم شکل گرفته بود و سروش رفیعی که در پرسپولیس حضور داشت با کی روش استنلی درگیری شدیدی پیدا کرد، با این حال مشخص نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده که دامنه آن به تونل ورزشگاه و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.
در شرایطی که بازیکنان دو تیم در حال ورود به تونل و رختکن بودند، بحث‌ها و جملات رد و بدل شده مابین آنها درگیری را به بالاترین حد ممکن رسانده و بازیکنان دو تیم حسابی از خجالت هم در آمدند که مربیان دو تیم از جمله کریم باقری و رحمان احمدی به باز هم سعی در آرام کردن وضعیت به وجود آمده بودند.
سیدجلال حسینی پس از آن بازی جنجالی به خبرورزشی گفت: «وقتی یک جوان ۲۰ ساله (محمد محبی)  به سمت شما حمله ور می‌شود؛ واقعا متأسفم! مشکل از محمد محبی نیست. جوانی که دو سال است در فوتبال مطرح شده هنوز بزرگ تر و کوچک تر سرش نمی‌شود یا مدافع با تجربه تیم که توپ را به سمت مربیان پرسپولیس شوت می‌کند.»
حالا دیدار فردا در شرایطی برگزار می‌شود که نه خبری از سیدجلال حسینی است و نه عزت الله پورقاز! اولی از فوتبال خداحافظی کرده و مربی پرسپولیس شده است و دومی در تیم هوادار تهران توپ می‌زند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید