خبر ورزشی/ چند ماه پیش بود که آرش رضاوند به عنوان هافبک دفاعی تیم فولاد خوزستان در دیدارهای لیگ برتر گذشته برای جواد نکونام توپ می‌زد.
یکی از بازیکنان استقلال در دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان آرش رضاوند است که حتی تا یک هفته پس از شروع لیگ جدید هنوز نمی دانست می خواهد در استقلال بماند یا به فولاد برگردد!
هافبک دفاعی استقلال که در نیم فصل زمستانی فصل قبل راهی فولاد شده بود پس از پایان شش ماه انتقال قرضی اش به تمرینات استقلال برگشت و دوران بدنسازی اش را با این تیم سپری کرد ولی همزمان جواد نکونام سرمربی فولاد خواستار بازگشت او به جمع شاگردانش بود تا باز هم آرش را در خدمت داشته باشد. او بارها در این باره با آرش صحبت کرده بود و از او می خواست که در فولاد بماند. حتی شنیده شده بود پیشنهاد مالی خوبی هم به رضاوند ارائه شده بود ولی در نهایت این بازیکن مجوز جدایی دریافت نکرد.
در این بین سرمربی پرتغالی استقلال هم دلش با رضاوند بود و او را در ترکیه به شدت مناسب برای سیستم تهاجمی تیمش می دید. چرا که ساپینتو معتقد بود رضاوند جزو معدود هافبک دفاعی هایی است که قدرت دریبلینگ و نفوذ دارد و در این باره می تواند به خط حمله تیمش کمک کند.
آخرین بار که رضاوند برای فولاد به میدان رفت هفته سی ام لیگ برتر گذشته و در مصاف با شهرخودرو بود. روز ۱۲ خرداد ماه سال جاری که فولاد در ورزشگاه انقلاب کرج مهمان شهرخودرویی ها بود و در پایان با نتیجه بدون گل تن به تساوی داد. رضاوند در آن مسابقه ۹۰ دقیقه در ترکیب تیم فولاد به میدان رفت و پس از آن با شروع دور جدید تمرینات استقلال شرکت کرد. او حالا پس از ۴ ماه و سه روز باید روبروی تیم قبلی اش به میدان برود و یکی از آنهایی است که خوبی می تواند در بحث خنثی کردن تاکتیک های تیم نکونام به ساپینتو و هم تیمی هایش راهکارهای اساسی را بدهد.  


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید