ورزش 3/ مدیران بارسلونا تمهیدات جدیدی را برای حفظ امنیت و تمرکز بازیکنان این تیم در نظر گرفته‌اند.
تجمع هواداران بیرون از ورزشگاه محل تمرین باشگاه بارسلونا به یکی از مشکلات اساسی این تیم تبدیل شده بود. 
بسیاری از هواداران با اطلاع از ساعت آغاز و پایان تمرین به این ورزشگاه می‌رفتند و منتظر می‌ماندند که بازیکنان محبوب‌شان را از نزدیک ببینند و عکسی به یادگار با آنها بگیرند یا صحبتی داشته باشند. 
اما این موضوع در چند هفته اخیر کمی دردسرساز شده بود. یکی از افرادی که خودش را به جای هوادار روبرت لواندوفسکی جا زده بود، در همین مکان اقدام به دزدیدن ساعت این بازیکن کرد. 
اما این ستاره لهستانی تنها قربانی چنین اتفاقاتی در چند ماه گذشته نبود و بعضی از وسایل بازیکنانی مانند فرانکی دی‌یونگ، عثمان دمبله یا ساموئل اومتیتی نیز به سرقت رفت تا آنها نیز با خسارت‌های مالی کم یا زیادی روبرو شده باشند.
یکی دیگر از مواردی که چندان به مذاق باشگاه بارسلونا خوش نیامده بود، تصویربرداری از بازیکنان بارسا و به اشتراک گذاشتن آن در شبکه‌های اجتماعی خصوصا تیک تاک برای کسب درآمد بود. 
حالا مدیران این باشگاه تصمیم گرفته‌اند که این شرایط را تغییر دهند و برای محافظت بیشتر از بازیکنان این تیم، از تجمع هواداران در جلوی محل تمرین پس یا پیش از آغاز آن جلوگیری کنند. 
اولین اقدام قابل توجه بارسا در این زمینه این بوده است که تیم روابط عمومی این باشگاه از انتشار زمان شروع و پایان تمرین در روزهای مختلف هفته روی سایت این باشگاه خودداری کرده است و به این ترتیب اقدامات امنیتی‌ در این زمینه را آغاز کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید