تسنیم/ پیشسکوت تیم استقلال گفت: بهتر است مدیریت باشگاه در مورد وضعیت فوتبال ایران و داوری با سرمربی آبی‌پوشان صحبت کند.
منصور رشیدی درباره دیدار امروز استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: فولاد در یکی دو هفته اخیر رو به افول جلو بوده و نمی‌دانم مشکل‌شان چه چیزی است اما استقلال برخلاف آنها رو به رشد بازی کرده است. آبی‌پوشان هفته گذشته گل‌گهر سیرجان را شکست دادند که یکی از تیم‌های کامل و هماهنگ ایران است. خط دفاعی استقلال هماهنگ‌تر از گذشته بازی کرد اما همچنان مشکل اصلی در خط هافبک باقی است، جایی که یک نفر بتواند رابط بین هافبک‌ها و مهاجمان باشد.
وی با اشاره به محرومیت ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال در این دیدار تصریح کرد: در هفته دوم یا سوم بود که ساپینتو را دیدیم که کنار خط خیلی اعتراض می‌کرد. مدیریت باشگاه استقلال باید بیشتر شرایط فوتبال ایران را برای ساپینتو تشریح کند. در اینجا داوران اشتباهات زیادی دارند و اگر ساپینتو بخواهد به این رفتارها ادامه دهد به ضرر او خواهد شد. نبود سیستم VAR مشکلات زیادی را بوجود آورده و او باید بداند چنین سیستمی در ایران نیست و کاری نمی‌توان کرد. مدیریت باشگاه باید او را بیشتر راهنمایی کند.
پیشکسوت استقلال با بیان اینکه آبی‌پوشان با شکست فولاد گام بزرگی برمی‌دارند، گفت: فولاد یکی از 4،5 تیم مدعی این فصل از لیگ است. فولادی‌ها شروع خوبی در لیگ داشتند و یکی دو هفته است افت کرده‌اند. استقلال در هفته‌های چهارم، پنجم از هم پاشیده بود اما در دو دیدار اخیر برابر نساجی مازندران و گل‌گهر سیرجان بهتر بود. مطمئن هستم بازی استقلال و فولاد قشنگ می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید