ورزش 3/ شب گذشته تیم فوتبال شمس آذر قزوین موفق شد مقابل شهرداری آستارا به پیروزی برسد و به صدرنشینی خود ادامه داد.
پس از پیروزی برابر شهرداری همدان بود که به یکباره سعید دقیقی سرمربی شمس آذر قزوین در اقدامی عجیب از سمت خود استعفا داد و این تصمیم با پذیرش از سوی اعضای هیئت مدیره باشگاه هم مواجه شد.
براین اساس شمس آذری‌ها با سلمان تاجدار به مصاف فجرشهید سپاسی شیراز رفتند و شاگردان مهدی رجب‌زاده در پایان موفق شدند با یک گل این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارند و به این ترتیب بود که بلافاصله پس از جدایی سعید دقیقی در اولین دیدار بدون این مربی اولین شکست در هفته ششم از راه رسید.
پس از این شکست مدیران باشگاه شمس آذر که دوست نداشتند موقعیت ویژه خودشان را از دست بدهند بار دیگر به سراغ سعید دقیقی رفتند و او را راضی کردند تا دوباره هدایت تیم را برعهده بگیرد؛ اتفاقی که رخ داد و دقیقی در مصاف با شهرداری آستارا روی نیمکت شمس آذر نشست.
شب گذشته در ابتدا شمس آذر از میهمان خود عقب افتاد ولی در ادامه با درخشش احسان جودکی که دو پاس گل داد و همینطور رحمان جعفری که مسابقه درخشانی را با دو بار گلزنی تجربه کرد توانست سه گل بزند و در پایان با نتیجه 3 بر 1 شاگردان پیروز قربانی با شکست به خانه بازگشتند.
با این نتیجه جایگاه اولی جدول رده بندی که پس از پایان هفته ششم و باخت در شیراز در خطر قرار گرفته بود، بار دیگر برای شمس آذر تضمین شد و آنها یک هفته دیگر ماندن در صدر را تجربه خواهند کرد.
سعید دقیقی شب گذشته پس  از کسب سه  امتیاز دیگر ضمن تشکر از مردم حاضر در استادیوم، از مسئولان استان درخواست کمک کرد و در بخش انتهایی صحبت‌هایش تاکید داشت که تیمش می‌تواند در هر دیداری برنده مسابقه باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید