ورزش 3/ دو گل ریچارلیسون در بازی اول برزیل و به خصوص گل دوم او که تماشایی بود باعث شده حتی رسانه‌هایی که پیشتر از او به شدت انتقاد می‌کردند به تحسین ستاره برزیلی تاتنهام مشغول شوند.
ریچارلیسون امشب در بازی اول برزیل در جام جهانی 2022 مقابل صربستان به دستور تیته از ابتدا به عنوان مهاجم نوک سلسائو وارد زمین شده بود. او نمایش درخشانی داشت و هر دو گل برزیل را به ثمر رساند.
دو گل ریچارلیسون و به خصوص گل دوم او که با حرکتی تماشایی، یک چرخش و قیچی برگردان زیبا، به ثمر رسید واکنش‌های زیادی به دنبال داشت. روزنامه آرژانتینی اوله، که به دلیل رقابت تاریخی دو کشور کمتر از برزیلی‌ها تعریف می‌کند و سابقه زیادی در انتقاد و حتی تمسخر ریچارلیسون دارد، به تمجید از گل او پرداخت. یک رسانه ایتالیایی هم با تیتر "برزیل حالا ترسناک است" به استقبال نمایش سلسائو رفت.
روزنامه آرژانتینی اوله با منتشر کردن تصویری از لحظه قیچی برگردان ریچارلیسون به ستایش از گل زیبای او پرداخت.

روزنامه اسپانیایی مارکا هم در واکنش به بازی امشب گفت ریچارلیسون غول خفته برزیل را بیدار کرد. در ایتالیا گاتزتا دلو اسپورت با تیتر "برزیل از حالا ترسناک است" به نمایش زردپوشان در این بازی واکنش نشان داد.


روزنامه کاتالان موندو دپورتیوو هم درخشش برزیل در اولین بازی‌اش را ستایش کرد. رسانه مکزیکی رکورد هم با اشاره به نمایش خوب سلسائو در این باز از تیتر "در ستایش ژوگا بونیتو (بازی زیبا)" استفاده کرد.


برزیل با این پیروزی صدرنشین گروه G شد. البته در این گروه سوئیس هم مثل آنها 3 امتیازی است ولی برزیل با تفاضل گل بهتر در صدر ایستاده است. سلسائو در دومین بازی خود در این گروه روز دوشنبه در استادیوم 974 به مصاف سوئیس می‌رود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید