تسنیم/ رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی بعد از قطعیت برگزاری جام باشگاه‌های جهان در رشته آزاد، تاکید کرد، اگر هزینه‌های برگزاری را تقبل کنند این رقابت‌ها در کشتی فرنگی هم به انجام خواهد رسید.
حمید یاری درباره برگزاری جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان در بهمن ماه اظهار داشت: در این مورد یکی دو جلسه با دوستان داشتیم. از همان ابتدا هم اعلام شد که باید اسپانسر برای برگزاری مسابقات داشته باشیم. برای کشتی آزاد باشگاه بلیش تاکستان قبول کرد که هزینه‌ها را بپردازد و جایزه دلاری را نیز تأمین کند. بنابراین برگزاری این رقابت‌ها قطعی شد.
وی در مورد اینکه پیش از این عنوان شده بود جام باشگاه‌های جهان در رشته کشتی فرنگی نیز برگزار خواهد شد، گفت: در جلسه‌ای که قبلاً داشتیم قرار بود دو باشگاه فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان نظرشان را اعلام کنند. به هرحال یک یا چند تیم و یا یک اسپانسر باید متعهد به پرداخت هزینه‌های برگزاری شوند تا بتوانیم مسابقات باشگاه‌های جهان را برگزار کنیم. اینجا هم یکی تقبل کند، مسابقات را در رشته فرنگی برگزار می‌کنیم.
یاری راجع به شرایط برگزاری این رقابت‌ها تصریح کرد: فعلاً صحبت از حضور سه تیم ایرانی و سه تیم خارجی است.
رئیس سازمان لیگ کشتی همچنین درباره اینکه آیا بعد از اتمام لیگ آزاد شکایتی از تیم‌ها به سازمان لیگ ارائه شده است یا خیر، گفت: فعلاً که جز یک مورد چیز دیگری نداشتیم. هوتن از رضا مومنی به دلیل امتناع از کشتی گرفتن شکایت کرده که نامه به کمیته انضباطی فدراسیون شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید