تسنیم/ مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان وعده داد، شاگردان کارلوس کی‌روش در دیدار فردا مقابل آمریکا در پی تاریخ‌سازی خواهند بود.
کریم انصاری‌فرد مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل آمریکا اظهار داشت: بعد از پیروزی تاریخی در بازی گذشته، ما باید برای بازی فردا آماده شویم. ما می‌دانیم این بازی چقدر مهم است تا بتوانیم یک روز تاریخی دیگر خلق کنیم. این بازی برای کشور ما به شدت حساس است. می‌توانم این قول را بدهم که همه بازیکنان آماده و همدل هستند و باید با هم کار کنیم. ما بازیکنانی داریم که می‌توانیم با آنها یک تاریخ دیگری خلق کنیم. تیم آمریکا به شدت خوب است. ما همه بازی‌های آنها را آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی کردیم و آماده هستیم و می‌خواهیم دل مردم ایران را شاد کنیم.
وی در واکنش به سؤالی درباره اینکه بعد از شکست مقابل انگلیس تیم ایران حلقه اتحاد زد و این موضوع چقدر در کسب پیروزی مقابل ولز مؤثر بوده است، گفت: من خیلی دوست ندارم به بازی با انگلیس و اتفاقاتش برگردم. یکی از نقاط قوت تیم ملی همدل بودن و تیم بودن بود. الحمدالله با دعای خیر مردم و همدلی بازیکنان بازی با ولز را پشت سر گذاشتیم و با یک نتیجه تاریخی و خوب برای بازی با آمریکا گام بر می‌داریم و به هدف خودمان یعنی صعود به مرحله بعد نزدیک می‌شویم. قطعاً پیروزی مقابل ولز انرژی و روحیه ما را بیشتر کرد و مصمم شدیم که فردا یک نتیجه خوب کسب کنیم و به مرحله بعد برویم.
انصاری فرد در واکنش به مشکلاتی که برای تیم ملی ایجاد شده است و اینکه این مسائل چقدر روی صعود شاگردان کی‌روش به دور بعد تأثیرگذار است، گفت: تمام تلاش‌مان این است که به مرحله بعد صعود کنیم. تمام تلاش ما برای شاد کردن دل مردم است. مثل همه ورزشکاران در ایران، از این قاعده مستثنی نیستیم. در کنفرانس‌های قبل هم بازیکنان گفتند، قطعاً تمام تلاش‌شان را می‌کنند که کشورمان سربلند و دل مردم شاد باشد. ما از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم. قطعاً تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. بیشتر و بیشتر از همیشه تلاش خواهیم کرد که این اتفاق بیفتد.
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان درباره لحظات هیجان‌انگیز پیروزی برابر ولز یادآور شد: در این چند سال چنین چیزی را تجربه نکرده بودم. بازیکنان می‌دانستند چه مسئولیتی بر دوش‌شان دارند. آنقدر لحظات تاریخی بود که سخت است به زبان بیاوریم. تصاویر گویای همه چیز بود. به نظرم مهمترین نکته این بود که خیلی خوب کار را شروع کنیم، آن را خوب ادامه دهیم و خوب به پایان برسانیم. خوشبختانه روزی به شدت شیرین برای ورزش و فوتبال کشور بود و همه در این پیروزی سهیم بودند و به همه تبریک می‌گویم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید