ورزش 3/ تیته، سرمربی برزیل، بعد از پیروزی مقابل سوئیس به ستایش از رودریگو پرداخت ولی گفت برزیل در این بازی به لطف سیستم مناسبی که برای این مسابقه انتخاب کرده بود به پیروزی رسید.
 
به گزارش "ورزش سه"، برزیل امشب موفق شد سوئیس را با گل کاسمیرو 1-0 شکست دهد و صعودش به مرحله یک‌هشتم نهایی را قطعی کند.

با وجود پیروزی برزیلی‌ها اما غیبت نیمار در این بازی به وضوح احساس می‌شد و به همین خاطر بود که بخش بزرگی از سوالات خبرنگاران در پایان بازی از تیته، سرمربی سلسائو، درباره غیبت نیمار بود. تیته به ستایش از بازیکنانش به خصوص رودریگو پرداخت ولی گفت برزیل به لطف سیستم مناسبی که داشت به پیروزی رسید.
تیته، در پایان بازی، در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد.
ستایش از رودریگو
ما چهار سال است که به این جام فکر می‌کنیم و بازیکنان زیادی را مد نظر داشتیم. برای همین آنها را به خوبی می‌شناسیم. رودریگو یکی از این جوانها است که در باشگاهش روزهای خوبی را سپری می‌کند و امروز هم در نیمه دوم وارد زمین شد و پاس گل پیروزی‌بخش ما را داد. از او خیلی راضی هستیم.
برزیل به لطف سیستمی که داشت پیروز شد
سیستم اصلی ما همیشه یکسان است و در هر بازی یک سری متغیرها را تغییر می‌دهیم. هم در بازی قبلی و هم در این بازی به لطف سیستم پیروز شدیم.
غیبت نیمار
همانطور که گفتم سیستم تیم است که حرف اول را می‌زند و در هر بازی ستاره‌های آن مسابقه را می‌سازد. البته هر بازیکن در تیم نقش خاصی دارد. یکی دریبل می‌زند و یکی وظیفه دیگری دارد. ولی اگر بپرسید تیم غیبت نیمار را احساس می‌کند و دلش برای حضور او در میدان تنگ شده؟ بله حتما.
کاسمیرو زننده گل پیروزی‌بخش این بازی
کاسمیرو بازیکنی است که نقش محور ما را بازی می‌کند. او بازی‌ساز است، بین خطوط ارتباط برقرار می‌کند و زمانی که فرصتش را به دست بیاورد مثل بازی امروز گلزنی می‌کند. من با نیمار موافقم که قبلا گفته بود کاسمیرو در پستی که بازی می‌کند یکی از بهترین‌های دنیا است.
عملکرد سوئیس در مقابل برزیل
سوئیس یکی از قوی‌ترین دفاع‌های دنیا را دارد. نوع دفاع آنها با سیستم دفاعی‌ای که از صربستان سراغ داشتیم متفاوت است. آنها در بخش بزرگی از بازی امشب برای ما مشکل درست کرده بودند ولی در نهایت موفق شدیم دفاع دشوارشان را باز کنیم و به گل برسیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید