ورزش 3/ تیموتی کاستانیه تاکید کرد که بر خلاف ادعای رسانه ها، فضای تیم ملی بلژیک بحرانی نیست و برابر کرواسی برای صعود همه الاش خود را خواهند کرد.
بلژیک در شروع جام جهانی یکی از مدعیان قهرمانی بود ولی پس از شکست مقابل مراکش حالا چیزی تا حذف از رقابت ها فاصله ندارد. بلژیک که شایعات زیادی در مورد اختلافات درون تیمی بین بازیکنان بزرگش شنیده می شود و حتی گفته شد پس از باخت به مراکش و در رختکن، ادن هازارد، کوین دی‌بروینه و یان فرتونگن باهم درگیر شدند، فردا باید کرواسی را شکست دهد تا راهی دور بعد شود.

تیموتی کاستانیه، مدافع بلژیک، در نشست خبری این بازی گفت:«دیروز جلسه خوبی داشتیم و همه بازیکنان فرصت حرف زدن پیدا کردند اما این جلسه برای پایان دادن به یک بحران نبود. بلژیک شرایط بحرانی ندارد و بر خلاف شایعات، هیچ تنش و درگیری بین بازیکنان رخ نداده است. در تمرین همه دیدند که خوشحال بودیم و فضایی صمیمانه وجود داشت. ما همیشه پشتیبان یکدیگر بودیم و حالا باید بیشتر از همیشه این کار را انجام دهیم. فشار زیادی روی ما وجود دارد ولی باید از جنبه مثبت به ان نگاه کنیم. ما می دانیم که چه توانایی هایی داریم و همه توان‌مان را برای موفقیت بلژیک خواهیم گذاشت.»
کاستانیه ادامه داد:«در طول جام جهانی اتفاقات زیادی رخ می دهد و ممکن است شرایط پیچیده شود ولی باید کنار هم باشیم. بر خلاف چیزی که گفته می شود، تیم بدی نیستیم. شاید در حد انتظارات کار نکرده ایم ولی بر خلاف ادعای رسانه ها اصلا شرایط ما بحرانی نیست. ما تیم بزرگی هستیم و می دانیم چگونه فشار را مدیریت کنیم. تیم اعتماد به نفس بالایی دارد و برابر کرواسی همه تلاش‌مان را برای صعود خواهیم کرد.»
نقش روملو لوکاکو:«روملو یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم است و حضور او چه در درون زمین و چه بیرون آن ارزشمند است. او بازیکن تاثیرگذاری در رختکن محسوب می شود.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید