خبر ورزشی/ هافبک اسبق پرسپولیس گفت: با این نتایجی که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کسب کردیم فوتبال ما پسرفت داشته است.
محمود کلهر درباره شکست تیم ملی کشورمان مقابل آمریکا در جام جهانی قطر اظهار داشت : باید اعتراف کنیم که فوتبال ما عقب تر از آمریکا بود،  ما از نظر تاکتیکی و تکنیکی مقابل این حریف ناتوان بودیم البته می‌توانستیم بازی را مدیریت کنیم که این کار انجام نشد و تیم ملی با این باخت کارش در جام جهانی به پایان رسید.
وی افزود : یکی از بزرگترین مشکلات تیم ملی داشت عقب بازی کردن بازیکنان در زمین بود.  در بازی سوم مقابل آمریکا نیز تیم ملی عقب بازی کرد تا توپ و میدان در اختیار آمریکا باشد.  به همین دلیل حریف موقعیت زیادی روی دروازه ایران داشت . همین تفاوت تاکتیکی  نشان داد که فاصله فوتبال ایران با آمریکا زیاد است . آنها حرفه ای تر و باهوش‌تر بازی کردند و پیروز هم شدند.
کلهر در ادامه خاطرنشان کرد:  عملکرد کارلوس کی روش اصلاً قابل دفاع نیست اگر می خواستیم در گروه خود سوم شویم می توانیم از مربیان ایرانی استفاده کنیم تا سطح  دانش آنها را بالا ببریم و اینئ تجربه را بدست َآورند .
هافبک اسبق سرخپوشان در پایان گفت:  ما همان نتیجه ای که ۴ سال قبل در روسیه به دست آوریم تکرار کردیم البته در ۲۰۱۸ روسیه ۴ امتیاز گرفته بودیم و سوم شدیم ولی در این جام جهانی فقط ۳ امتیاز کسب کردیم و با یک نتیجه بسیار سنگین  مقابل انگلیس هم تحقیر شدیم تا با جام جهانی وداع داشته باشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید