طرفداری/ احتمالا چالش تازه‌ای میان رئیس فدراسیون کشتی و معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان رخ بدهد.
بودجه می‌تواند به چالش جدیدی میان رئیس فدراسیون کشتی و معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تبدیل شود.
تیم ملی فوتبال ایران در سومین جام جهانی با کارلوس کی‌روش نیز ناکام ماند و حسرت صعود را بر دل سرمربی پرتغالی و شاگردانش گذاشت. وزارت ورزش و جوانان حمایت تمام‌قدی از ملی‌پوشان فوتبال انجام داد و چه پیش و چه در جریان مسابقات، بارها و بارها از آنها حمایت کرد.
حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در ضیافت شام شاگردان کی‌روش شرکت داشت و سه بار به دوحه سفر کرد تا از نزدیک شاهد نمایش آنها باشد. او حتی بعد از شکست سنگین 6 بر 2 به انگلیس هم پشت کی‌روش را خالی نکرد. البته حمایت‌های وزارت ورزش محدود به همراهی و مصاحبه‌های سجادی نبود، بلکه وزارتخانه مبالغ بسیار زیادی برای آماده‌سازی و تأمین امکانات تیم ملی فوتبال هزینه کرد.
این حمایت همه‌جانبه سبب شده 53 فدراسیون دیگر از دریافت سهم بودجه‌ای خود در موعد مقرر محروم بمانند و البته در این میان فدراسیون کشتی به عنوان زمامدار امور ورزش اول کشور سردمدار اعتراض باشد.
چنانچه آنا نوشته شنیده می‌شود علیرضا دبیر نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و با وزارتخانه دچار چالش شده است. او پیش‌تر نیز با وزارت ورزش به‌ویژه معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارتخانه درگیری‌های لفظی جدی پیدا کرده بود و اختلافات میان آنها بر کسی پوشیده نیست.
پیش‌تر رئیس فدراسیون کشتی برای پیگیری مباحث مربوط به بودجه به وزارت ورزش رفت و درگیری شدید لفظی با معاون ورزش قهرمانی این وزارتخانه داشت. این درگیری به صورت علنی در مجمع فدراسیون کشتی هم ادامه داشت. البته پولادگر هم بعدها با طعنه به نتایج ملی‌پوشان کشتی سعی کرد به نوعی تلافی کند.
اعلام ابطال انتخابات هیأت کشتی استان فارس از سوی وزارت ورزش هم واکنش شدید دبیر را به دنبال داشت. حالا باید دید رئیس فدراسیون کشتی در ادامه واکنش تند و تیزی به تخصیص بودجه نشان خواهد داد یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید