تسنیم/ بازیکن ساحل عاجی تیم فوتبال میلان برای پیوستن به رقیب همشهری به نراتزوری چراغ سبز نشان داده است.
روزهای حضور فرانک کسیه در بارسلونا با آن چیزی که تصورش را می‌کرد خیلی فرق داشته است. هافبک 25 ساله ساحل عاجی که تابستان امسال از میلان به صورت قرضی راهی بارسا شد از اول فصل تا الان تنها 7 بازی برای تیمش در لالیگا انجام داده که تنها دو مورد آن در ترکیب اصلی بوده است. به همین دلیل هم به او محرز شده که جزو مهره‌‌های اصلی برنامه تاکتیکی ژاوی هرناندس نیست، البته مشکلات جسمانی نیز در کند پیش رفتن تطبیق‌پذیری کسیه با بارسایی‌ها تأثیرگذار بوده است. به همین دلیل بازیکن ساحل عاج به مدیربرنامه‌هایش دستور داده که برای او به دنبال تیمی جدید باشد.
طبق گزارش نشریه کوریره دلوسپورت، مدیربرنامه‌های کسیه پیروی درخواست موکلش با باشگاه اینتر تماس گرفته و آمادگی این بازیکن را برای بازی در نیمه آبی شهر میلان اعلام کرده است. اینتری‌ها هم انگار از این موضوع استقبال کرده‌اند و قرار شده که جلسه‌ای میان دو طرفین در ابتدای سال جدید میلادی برگزار شود.
اینتر اما برای جذب کسیه دو شرط دارد. اول اینکه انتقال بازیکن به این تیم قرضی باشد چرا که باشگاه از عهده خرید قطعی بازیکن برنمی‌آید و دوم اینکه در صورت مخالفت بازیکن با کاهش حقوقش، بخشی از حقوق فعلی او را هم بارسلونا باید بپردازد.
قرارداد کسیه با میلان تا سال 2026 اعتبار دارد و او تا پایان فصل جاری هم بازیکن قرضی بارسلونا است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید