خبر ورزشی/ مدیر اسبق باشگاه استقلال گفت: این که فتح‌الله‌زاده می‌گوید نمی دانسته حساب باشگاه استقلال خالی است واقعیت ندارد. او قطعاً از روز اول همه چیز را می دانست اما ولع شهرت و قدرت او را دوباره به این جایگاه برگرداند.
حسین فرزامی، بازیکن و مدیر باشگاه استقلال درباره اظهارات اخیر فتح الله زاده درباره عدم آگاهی از شرایط بد مالی باشگاه استقلال اظهاراتی را مطرح کرد.
صحبت‌های اخیر مدیرعامل باشگاه استقلال را شنیدید که گفته من نمی‌دانستم باشگاه هیچ پولی در حسابش ندارد؟
اینها توجیه است! قطعاً می‌دانسته که وضعیت باشگاه چطور است. از فتح الله زاده چنین حرفی پذیرفتنی نیست. من قبلا هم گفتم که او می دانست و خودش با پای خودش در چاه افتاد. الان هم دروغ می گوید.
چرا باید چنین حرف هایی را بزند؟
برای اینکه شرایط امروز باشگاه را به نوعی توجیه کند. من معتقدم یک سری مسائل دیگر هم پشت پرده وجود دارد که باید از طریق وزارت ورزش درست شود. او قطعاً در همه امور با وزارت ورزش هماهنگ بوده و اگر امروز می‌گوید ما بدهی داریم و پول نداریم این ها را از قبل می دانسته است.
به نظر شما فتح الله زاده این بدهی‌ها را چطور میتواند رفع و رجوع کند؟
باید بگذاریم خودشان تصمیم بگیرند و الان هم هر چقدر حرف بزنیم فایده ندارد. چون از طرفی خود بازیکنان هم طلب زیادی دارند و البته بدهی های خارجی هم وجود دارد.
با توجه به شرایط بد مالی باشگاه، چرا فتح‌الله‌زاده قبول کرد مدیرعامل این باشگاه شود؟
به خاطر اینکه این آقایان عاشق قدرت هستند و علاقمندند که اسم و تصویر شان در رسانه ها باشد. باید از او پرسید واقعاً شما نمی دانستید اوضاع استقلال چطور است؟ اگر هم تا امروز حرفی نزده بود میخواست جایگاهش در مدیرعاملی محکم شود.
چندی قبل شایعه استعفای فتح الله زاده مطرح شد. به نظر شما در این شرایط او چنین کاری را انجام میدهد؟
خیلی بعید است. او دوست دارد در دید باشد. می‌خواهد مردم درباره اش حرف بزننند و سر زبانها باشد. ولی باز می گویم فتح‌الله‌زاده هم مقصر صددرصد نیست. فدراسیون و وزارت ورزش هم باید نگاه درستی به شرایط باشگاه استقلال داشته باشند و همین طور این باشگاه را به امان خدا رها نکنند.
با توجه به در پیش بودن دربی، این تنش های مدیریتی و مشکلات مالی چه تاثیری روی بازیکنان تیم میگذارد؟
قطعاً روی تیم تاثیر می‌گذارد و ته دل بازیکنان را خالی میکند. فتح الله زاده نباید در این شرایط صدای این مسائل را در می آورد. اگر واقعا ادعا می‌کند متعصب به استقلال است الان باید تحت هر شرایطی تا دربی روی این مسائل سرپوش می گذاشت. الان با بیان این صحبت‌ها همین حالا شما با من صحبت می کنید و بقیه هم حرف می زنند و موضوع هر روز بزرگ و بزرگتر می شود. بی پولی استقلال اظهر من الشمس و همیشگی است، فتح الله زاده نباید این موضوع را تا این اندازه عجیب و بغرنج برای بازیکنان تیم جلوه می داد تا روی روحیه کلی تیم تاثیر بگذارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید