خبر ورزشی/ بازیکن اسبق استقلال: گفت آقای فتح الله زاده به عنوان یک مدیر با تجربه باید قبل از اینکه مدیرعاملی این باشگاه را می‌پذیرفت همه چیز را موشکافی می کرد که مطمئنا کرده و قطعاً می‌دانست که استقلال بدهکار است و پول ندارد.
محسن گروسی، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره مصاحبه اخیر فتح الله زاده درباره اینکه گفته نمی دانسته استقلال بدهی دارد اظهاراتی را مطرح کرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در تازه ترین صحبت هایش گفته نمیدانسته باشگاه پول ندارد و فکر می کرده ۳۰۰ میلیارد در حساب این باشگاه موجود است. به نظر شما این ادعا تا چه اندازه می‌تواند واقعیت داشته باشد؟
من یک سوال دارم وقتی فتح‌الله‌زاده از باشگاه استقلال رفت از خودش بدهی بر جای نگذاشت؟ قطعاً گذاشته چون حساب باشگاه خالی بوده! پس این حرف ها قطعاً برای توجیه شرایط فعلی است. ضمن اینکه شما وقتی وارد یک محیط کار جدید می شوید آن هم در جایگاه مدیریت، باید همه چیز را موشکافی کنید. آقای فتح الله زاده قطعاً می دانست که چه مشکلاتی در باشگاه استقلال وجود دارد اما حالا می خواهد با این صحبت ها وضعیت موجود را توجیه کند.
بیشتر در این مورد توضیح می دهید؟
من اگر ببینم نمی توانم در مجموعه ای فعالیت کنم و مسئولیتی که بر عهده ام میگذارند را انجام بدهم قطعاً می‌گویم نمی توانم و از آن کار کناره گیری می کنم. یا اصلاً آن را برعهده نمی گیرم. این که بیایم و تحت هر شرایطی مسئولیت را بپذیرم بعد فقط گله گذاری کنم و مشکلات را بشمارم و درباره شان اطلاع رسانی کنم خودش یک جور توجیه است. یا شما باید از اول نمی‌آمدید و یا حالا که اینجا هستید به جای این حرفا باید تلاش کنید تا مشکلات مالی برطرف شود. همانطور که خودتان وقتی رفتید مشکلات مالی باشگاه را برای مدیر بعدی گذاشتید.
بیان این قبیل مسائل در آستانه دیدار دربی چه تاثیری روی بازیکنان تیم استقلال می گذارد؟
طبیعی است که فوتبالیست ها هم می خواهند از این طریق زندگی کنند. آنها حق دارند نسبت به دریافت حقوق شان مطالبه گری کنند. اگر آنها را نمی خواستند چرا با آنها قرارداد بستند؟ اگر قرارداد بستند و قراردادها به اندازه‌ای است که نمی‌توانند آنها را بپردازند چرا زیر قرارداد را امضا کرده‌اند؟ پس حالا که قرارداد بسته اند باید طبق قرارداد پول بازیکنان را بدهند و به حرفشان عمل کنند.
درباره شرایط موجود و تاثیرش روی تیم صحبتی نمی کنید؟
قطعاً شما نمی‌توانید با قول دادن و از این هفته وعده هفته آینده دادن، در طولانی‌مدت بازیکنان را دنبال خودتان بکشانید. اما در رابطه با دربی شرایط فرق می کند. مسابقه استقلال روبروی پرسپولیس تحت هر شرایطی برای بازیکنان اهمیت دارد و قطعاً با وجود مشکلات مالی هم بازیکنان تمام توانشان را میگذارند. چون این مسابقه و نتیجه‌اش روی همه چیز بازیکن تاثیر می گذارد. آینده‌اش، قرارداد فصل بعدش، جایگاهش نزد تماشاگران و خیلی مسایل دیگر. اما بعد از دربی چه کار می خواهند بکنند؟ موضوع اصلی این است که نمی توان به همین شکل و شیوه بازیکنان استقلال را مشغول مصاحبه های خودشان کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید