طرفداری/ علیرغم شایعات، تمرکز دومفریز روی جام جهانی است
دنزل دومفریز شایعات پیوستن به چلسی را برای خودش یک تمجید در نظر گرفته است، اما می‌گوید تمرکزش تنها روی تیم ملی و اینترمیلان است.
به گزارش اتلتیک، دومفریز 26 ساله که برابر ایالات متحده عملکردی فوق‌العاده داشت و دو پاس گل و یک گل را به نام خود ثبت کرد، سال گذشته از آیندهوون به اینترمیلان پیوست و حالا مورد توجه چلسی قرار گرفته است. او در رابطه با شایعات مربوط به چلسی، گفت:
قطعاً چنین موضوعی را نوعی تمجید برای خودم می‌دانم. اما زمانی که شما برای نراتزوری بازی می‌کند، این موضوع هم یک دستاورد بسیار بزرگ است. من درحال حاضر روی تیم ملی و اینتر میلان تمرکز کرده‌ام و به این موضوع بسیار افتخار می‌کنم که می‌توانم برای اینتر بازی کنم. بنابراین، تمرکز من روی هیچ چیز به جز تیم ملی و اینتر نیست.
او در ادامه در مورد شرایط تیم ملی هلند در جام جهانی، ادامه داد:
در هلند، ما طبق عادت مالکانه بازی می‌کنیم. بنابراین این سبک بازی جدید که ایالات متحده مالکیت بیش‌تر را داشت، برای ما تنوعی جدید است. در هر صورت باید روی عملکرد عالی در این سبک تمرکز کنیم تا بتوانیم موفق شویم.
هلند که موفق شد امروز ایالات متحده را در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی حذف کند، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده دیدار آرژانتین و استرالیا خواهد رفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید