تسنیم/ سومین روز رقابت‌های پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا با مدال‌آوری نمایندگان ایران پیگیری شد.
مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا در حالی طی روزهای 11 لغایت 17 آذرماه به میزبانی شهر دبی امارات برگزار می شود که در سومین روز این رقابت ها ورزشکاران ایرانی در بخش پیشکسوتان و بزرگسالان برای رقابت با حریفان به روی تخته رفتند.
* احسان زیرک ملی پوش دسته 74 کیلوگرم در بخش پیشکسوتان (مستر یک) با ثبت 520 کیلوگرم در مجموع موفق شد به عنوان قهرمانی رسیده و به مدال طلا دست پیدا کند.
* امین الله بغلانی دیگر ملی پوش دسته 74 کیلوگرم کشورمان در بخش مستر یک بعد از زیرک با ثبت 512.5 کیلوگرم در مجموع در رده دوم قرار گرفت و صاحب گردن آویز نقره شد.
* امیررضا مس فروش نیز در مستر یک در مجموع با ثبت 500 کیلوگرم به دلیل وزن بیشتر از حریف عراقی خود در رده چهارم قرار گرفت و دستش از مدال کوتاه ماند.
* رضا مصطفی نژاد هم دیگر ملی پوش کشورمان با ثبت وزنه 415 کیلوگرمی در مجموع در رده ششم رده پیشکسوتان(مستر یک) قرار گرفت.
* مراد عیدی تنها نماینده پیشکسوتان ایران در بخش مستر 2 با ثبت 355 کیلوگرم در مجموع صاحب مدال برنز شد و در رده سوم جای گرفت.
* امیرحسین نورحسینی نماینده ایران در بخش بزرگسالان در حرکت اسکوات موفق به ثبت وزنه 242.5 کیلوگرمی شد و در این حرکت به مدال برنز رسید. او در پرس سینه نیز با مهار وزنه 152.5 کیلوگرمی در رده پنجم ایستاد. نورحسینی در حرکت ددلیفت وزنه 247 کیلوگرمی را مهار کرد تا در مجموع با ثبت 662.5 کیلوگرم در رده چهارم قرار بگیرد.
یونیون ورزشکار قزاقستانی با ثبت رکورد 727.5 کیلوگرم در مجموع صاحب مدال طلا شد و به ترتیب لی و چونگ ورزشکاران سنگاپوری با ثبت 685 کیلوگرم و 725 کیلوگرم صاحب مدال نقره و برنز شدند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید