طرفداری/ تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی مسابقات فوتبال جام جهانی را خاتمه داد که در پایان ضعیف ترین عملکرد را بین 5 تیم آسیایی که به جام جهانی صعود کرده بودند به دست آورد.
قطر خارج از این فهرست ارزیابی می شود و بر این اساس، تیم ملی فوتبال این کشور جزو آسیایی های صعود کننده به جام جهانی نبود اما در بین تیم های دیگر، ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و عربستان بالاتر از تیم ملی فوتبال کشورمان قرار گرفتند.
کیفیت برد های تیم های ملی آسیایی هم نشان می دهد که تیم ملی ایران در بین آسیایی ها برابر بی کیفیت ترین تیم اروپایی برنده شده است.
برد ژاپن برابر آلمان و اسپانیا، برد کره جنوبی برابر پرتغال، برد استرالیا برابر دانمارک و تونس و برد تیم ملی فوتبال عربستان برابر آرژانتین به دست آمده است.
تیم ملی فوتبال کشورمان تنها برابر ولز برنده شد که ضعیف ترین تیم اروپایی در مسابقات فوتبال دوره اخیر جام جهانی فوتبال بوده است، تیمی که با تنها یک تساوی و تفاضل گل بسیار ضعیف از دور این رقابت ها حذف شده است.
تیم ملی قطر البته بردی به دست نیاورد و بی کیفیت ترین تیم فوتبال جام جهانی شد اما به هر حال این تیم میزبان بود و بین صعودی های آسیا در جام جهانی نبود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید