خبر ورزشی/ خیلی ها دوست نداشتند تیم ملی به جام جهانی برود و عده ای منتظر شکست تیم ملی بودند. همه این حرفها متاسفانه درست است ولی از نظر فوتبالی انتظار می رفت بعد از جام جهانی حداقل یک نفر بابت حذف تیم ملی عذرخواهی کند.
خیلی ها فوتبال را سیاسی کردند و تیم ملی چوبش را حداقل در بازی با انگلیس خورد. بعد از آن تیم ایران ولز را برد که خب برد خیلی خوب و امیدوار کننده ای بود اما تیم ما هر چه قدر مقابل ولز خوب بود، برابر آمریکا بد بازی کرد و متاسفانه حذف شد.بعد از این باخت که منجر به حذف ایران از جام جهانی شد،انتظار می رفت حداقل یکی از مسئولان عذرخواهی کند . یک عذرخواهی کاملا فوتبالی که هیچ ربطی هم سیاست و مسائل سیاسی نداشت.
در تمام دنیا عذرخواهی کردن نشانه بزرگی است و به قول معروف کسی که عذرخواهی می کند نه تنها کوچک نمی شود بلکه بزرگ هم می شود.بسیاری از تیمها مثل ما از جام جهانی حذف شدند و پس از آن سرمربی تیم یا مسئول فدراسیونشان عذرخواهی کردند اما در مورد تیم ملی خودمان هر چه انتظار کشیدیم خبری از عذرخواهی نشد و در نهایت هیچ کس احساس نکرد که باید عذرخواهی کند.شاید هم مسئولان اصلا لزومی به عذرخواهی نمی بینند و کلا از همه چیز راضی هستند!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید