طرفداری/ اگرچه باشگاه استقلال از سوی دادگاه عالی ورزش به پرداخت پول آندره‌آ استراماچونی محکوم شده است اما خطر کسر امتیاز این باشگاه را تهدید نمی‌کند و مدیران آبی‌پوشان در تلاش هستند این چالش را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف سازند
آندره‌آ استراماچونی سرمربی اسبق استقلال که دو فصل پیش به مدت ۱۳ هفته هدایت آبی‌پوشان را بر عهده داشت، ‌ به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش تهران را بی‌خبر ترک کرد و به کشورش ایتالیا بازگشت. او پس از این اقدام از استقلال به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش شکایت کرد و پرونده به دادگاه عالی ورزش (CAS) کشیده شد.
حالا باشگاه استقلال از سوی CAS به پرداخت تمام مطالبات سرمربی اسبق خود محکوم شده است. بعد از ارائه مستندات توسط باشگاه استقلال، سرانجام حکم صادر و دادگاه عالی ورزش نیز تایید کرد که این باشگاه باید مبلغی در حدود یک میلیون و ۳۵۰ هزار یورو باید به استراماچونی بپردازد.
امروز خبری مبنی بر اینکه به احتمال کسر امتیاز از استقلال پس از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مطرح شد که در این باره می توان گفت؛ باشگاه استقلال در تلاش است این چالش را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف و در این باره گام‌های مثبتی را برداشته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید