ورزش 3/ نفتی‌های آبادان علی‌رغم حضور سرمربی جدید و برزیلی از معرفی رسمی آن پرهیز می‌کنند.
اولین خبر خروجی از باشگاه نفت آبادان بعد از شروع تعطیلات، قطع همکاری با فیروز کریمی بود. آن‌ها بلافاصله مقدمات مذاکره با مربیان خارجی را باز کردند و در نهایت سکان هدایت تیمشان را به ادسون تاوارز برزیلی که سابقه کار در سپاهان و الهلال عربستان دارد، سپردند.
اما نکته جالب توجهی وجود دارد؛ مسئولان باشگاه نفت علی‎رغم اینکه سرمربی برزیلی آن‌ها از هفته گذشته در تمرینات شرکت کرده، آن‌ را به طور رسمی معرفی نکرده‌اند و حتی روی خروجی سایت رسمی و حساب خود در اینستاگرام خبر انتخاب او را انتشار نداده‌اند تا ابهاماتی در این خصوص به وجود آید.
با این حال تاوارز نزدیک به 10 روز است همراه با یک مربی بدنساز به آبادان آمده و فعالیت شاگردان جدیدش را زیر نظر دارد. دستیاران ایرانی او نیز بهنام سراج، بهروز مکوندی و محمود شجاعی هستند.
طبق پیگیری‌های صورت گرفته، وجود برخی مشکلات اداری و البته دریافت موافقت نهایی از مسئولان وزارت نفت و پالایشگاه آبادان باعث شده تا به الان مدیران باشگاه از مربی برزیلی خود رونمایی رسمی نداشته باشند. نفتی‌ها در حال حاضر با 6 امتیاز قعر جدول لیگ برتر را در اختیار دارند و با مربی جدید به دنبال فرار از منطقه سقوط هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید